ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

Na predaj: Moderný technologický zrub v obci Zákopčie

Reality Zákopčie

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj novostavbu zrubového rodinného domu v lokalite Kysuce, obec Zákopčie. Nehnut

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zákopčie

128,500 € 1285 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Útulný 3i dom so záhradou a krbom – bývajte lacnejšie ako v byte!

Reality Krásno nad Kysucou

Rodinný dom | Nezadaná | 63 m²

Ponúkame na predaj pekný, kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v tichej slepej uličke v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Krásno nad Kysucou

199,000 € 3159 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rodinný dom, Košice - Juh, Lichardova ul.

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Lichardova | 134 m²

Na výnimočných adresách sa nehnuteľnosti neobjavujú často. A už vôbec nie také, ktoré spájajú a

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Juh

565,000 € 4216 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Stavebný pozemok, Košice - Sever, Urbánkova ul.

Reality Košice-Sever

Pozemok pre bytovú výstavbu | Urbánkova | 624 m²

Niektoré adresy majú hodnotu už samy o sebe. Urbánkova ulica patrí medzi tie, ktoré si dlhodobo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

BOSEN | Na predaj rekreačná chata pri starom Dunaji – Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

170,000 € 2070 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Novostavby rodinných domov Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Slnečné Stráne | 149 m²

AKTUÁLNA PONUKA novostavieb RODINNÝCH DOMOV s nádherným panoramatickým výhľadom na Banskú Bystr

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

243,000 € 3223 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Rusínska – Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

204,000 € 3329 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2i byt v projekte Slnečná pláň s krytou terasou + parking v podzemnej garáži

Reality Nitra

2 izbový byt | Slnečná | 57 m²

Dám do prenájmu veľký slnečný byt v Nitre, 57m2, terasa 6m2 v novostavbe Nitra – Slnečná pláň,

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Nitra

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavského Starého Mesta na Klemensovej ulici.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Klemensova | 123.94 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavsk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

446,500 € 3603 €/m²

Top
Top

Na prenájom 1-izbový byt pri City Arene,

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Spartakovská | 30 m²

Ponúkam na prenájom 1-izbový byt v Trnave pri City Arene na Spartakovskej ulici. Byt je komplet

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

570 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

LEVELREAL | Na predaj 3-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

3 izbový byt | Tehelná | 68 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2647 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²

Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

339,000 € 4175 €/m²

Top
Top

Novostavba 4-izb. rodinné domy s pozemkom

Reality Limbach

Rodinný dom | Iršajská | 144 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Limbach

385,000 € 2674 €/m²

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Novinka
Top Novinka

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ružový Háj | 64 m²

Ponúkame na predaj TEHLOVÝ 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda, Ružový háj (

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 2266 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30428)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Upresniť hľadanie