TUreality s.r.o.

Prievidza

Bojnická cesta 35 971 01 513881

28 inzerátov v ponuke

Na predaj 1 izbový byt- Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v centre mesta Prievidza. Byt sa nachádza na prvom posc

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

66,000 € 1737 €/m²

PRENÁJOM 3 izbový byt na sídlisku Zapotôčky v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na prenájom 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Bednára, sídlisko Z

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ Na predaj 3i byt v centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 84 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou 84 m² vo vyhľadáva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE TUreality Ponúka na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v pokojnej a obľúbenej lokalite obce Dolné Vestenice

Reality Dolné Vestenice

Rodinný dom | 680 m²

EXKLUZÍVNE TUreality Ponúka na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v pokojnej a obľúbene

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolné Vestenice

398,000 € 585 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena!!! TUreaility Ponúka RD 8 izbový v blízkosti Mesta Prievidza

Reality Nedožery-Brezany

5 a viac izbový byt | 196.3 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 8-izbový rodinný dom situovaný v tichej a vyhľadávanej l

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nedožery-Brezany

290,000 € 1477 €/m²

TUreality ponúka starší Rodinný dom - Dolné Vestenice

Reality Dolné Vestenice

Rodinný dom | 153 m²

Na predaj: 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stave – Dolné Vestenice (blízkosti Prievidze) Reali

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolné Vestenice

122,000 € 797 €/m²

Moderný 3 izbový byt po rekonštrukcii - sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Z

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

126,000 € 1800 €/m²

TUreality ponuka 2,5 izbový Rodinný dom v blízkosti mesta Prievidza

Reality Poruba

Rodinný dom | 105 m²

???? **TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový rodinný dom v obci Poruba, v blízkosti mesta Priev

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poruba

78,000 € 743 €/m²

PREDANÝ 3-izbový byt s loggiou a výhľadom – Sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu na prenájom bez ďalších okamžitých nákladov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Starší rodinný dom 4 izbový obec Malinova pri Prievidzi

Reality Malinová

Rodinný dom | 110 m²

TUreality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malinová

167,000 € 1518 €/m²

Znížená cena - Pozemok v Obci Poruba 748m2

Reality Poruba

Pozemok pre rodinné domy | 748 m²

Predaj slnečného stavebného pozemku – blízko Prievidze TUreality ponúka na predaj rovinatý sta

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Poruba

44,000 € 59 €/m²

5 izbový jednopodlažný Dom Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | 135 m²

Realitná kancelária Tureality pripravuje do ponuky na predaj 5-izbový rodinný dom v meste Handl

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Handlová

147,000 € 1089 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Historický objekt na kompletnú rekonštrukciu – Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Polyfunkčný objekt | 471 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s charakterom, ktorá po rekonštrukcii prinesie vysoký výnos? TUreality p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nitrianske Pravno

120,000 € 255 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 3 izbový byt s balkónom, Staré sídlisko - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Starého sídliska v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

98,000 € 1581 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Historický meštiansky dom v srdci Nitrianskeho Pravna

Reality Nitrianske Pravno

Vidiecky dom | 409 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája prestížnu adresu, historický charakter a vysoký komerč

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

Cena na vyžiadanie

Stavebné pozemky pri lese v obci Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 598 m²

Ponúkame na predaj posledné voľné stavebné pozemky v novej, tichej lokalite na okraji obce Nitr

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

Cena na vyžiadanie

Investičná príležitosť. Predaj Pozemku o výmere 980m2 v novo vybudovanej lokalite blízko Prievidze

Reality Koš

Pozemok pre rodinné domy | 980 m²

Na predaj: slnečný rovinatý pozemok 980 m² – pri Prievidzi rozmery pozemku sú 31m x 30m. Ponúk

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Koš

98,000 € 100 €/m²

Novostavba rodinného domu pod lesom s možnosťou dokončenia na kľúč.

Reality Pravenec

Rodinný dom | 198 m²

TU reality ponúka na predaj novostavbu moderného dvojpodlažného rodinného domu v obci Pravenec.

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pravenec

Cena na vyžiadanie

Prenájom kancelárskeho priestoru v centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

Obchodné priestory | 37 m²

TUreality ponúka na prenájom kancelársky priestor s výmerou 37 m², situovaný v samotnom centre

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

280 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 4 izbový byt po rekonštrukcii za super cenu Handlová

Reality Handlová

4 izbový byt | 82 m²

TU reality ponúka 4 izbový byt po rekonštrukcii v meste Handlová. Celková výmera bytu je 82m2.

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÝ 2-izbový byt na predaj – Necpaly, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m² v tichej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

93,000 € 1860 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5 izbový RD v Handlovej - tichá lokalita

Reality Handlová

Rodinný dom | 120 m²

TICHÁ LOKALITA S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU DO CENTRA TUreality ponúka na predaj priestranný 5-izbo

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Handlová

143,000 € 1208 €/m²

REZERVOVANÉ Bungalov Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | 145 m²

Iba u nás https://youtu.be/qqlKjSmYTWY TUreality ponúka na predaj útulný 3- izbový rodinný dom

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

5 izbový RD v malebnej obci Čavoj so záhradou a garážou

Reality Čavoj

Rodinný dom | 120 m²

TUreality ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Čavoj (okres Prievidza), ktorá sa nachád

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čavoj

123,000 € 1025 €/m²