6 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti, exkluzívne ponúka na pred
139,000 € 1390 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Farská ulica | 1,158 m²
STRONG REALITY, s.r.o.- POKORNÝ Miroslav z poverenia majiteľa nehnuteľnosti exkluzívne ponúkam
95,000 € 82 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
STRONG REALITY – z poverenia majiteľa nehnuteľnosti, exkluzívne ponúka na predaj samostatne st
97,000 € 970 €/m²
1 izbový byt | Veľkoblahovská cesta | 34 m²
STRONG REALITY, s.r.o.– POKORNÁ Monika exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom zariadený 1 izbov
430 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podzáhradná | 943 m²
Realitná kancelária STRONG REALITY z poverenia majiteľa nehnuteľnosti, exkluzívne ponúka na pre
187,000 € 198 €/m²
3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²
STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj priestran
187,000 € 2367 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.