SOCHA REALITY s.r.o.

SOCHA REALITY s.r.o.

Nám. A. H. Škultétyho 6 99001 Veľký Krtíš Slovensko
Naša spoločnosť pôsobí na realitnom trhu od roku 1992, pôvodne pod názvom Micha+. S dôverou sa na
nás môžete obrátiť pri kúpe, predaji a prenájme domov, bytov, pozemkov, garáží, budov, obchodných či
kancelárskych priestorov. Pri prevode Vašej nehnuteľnosti zabezpečíme kľúčovú sprievodnú agendu,
ktorá zahŕňa obsiahle právne poradenstvo, vypracovanie zmluvy a komunikáciu so súvisiacimi úradmi a
inštitúciami. Taktiež Vám môžeme poradiť s kúpou Vašej novej nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších
podmienok.
Prečítať viac

SOCHA REALITY s.r.o.

SOCHA REALITY s.r.o.

Nám.A.H.Škultétyho 99001 Veľký Krtíš Slovensko

25 inzerátov v ponuke

ZNÍŽENÁ CENA ➔ Obchodný priestor vo VK

Reality Veľký Krtíš

Objekt pre obchod | SNP | 76 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor na ul. SNP

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Veľký Krtíš

45,000 € 592 €/m²

Top
Top

Štýlový rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | I. Krasku | 245 m²

SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka exkluzívne jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom, ktorý spája

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

259,000 € 1057 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

VÝRAZNÁ ZĽAVA ➔ Investičná príležitosť - Štýlové bývanie, prípadne podnikanie vo VK- dom s potenciálom

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Vinohradnícka | 350 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka rodinný dom v príjemnej časti mesta Veľký Krtíš, ktorý

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

235,000 € 671 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA ➔ Samostatný rodinný dom vo vyhľadávanej časti v Lučenci – časť Opatová

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica Kláštorná | 192 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a tichej l

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Lučenec

181,999 € 948 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

REZERVOVANÉ➔ Slnečný 2-izbový byt v absolútnom centre mesta vo VK

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | SNP | 54 m²

SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v absolútnom centre mesta, nachádza

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

REZERVOVANÉ ➔ Rodinný dom v Neninciach

Reality Nenince

Rodinný dom | Hlavná | 135 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci nepodpivničený jednopod

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Nenince

Cena dohodou

Pozemok vhodný na stavbu RD Nová Ves - PREDAJ

Reality Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,177 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v intraviláne obc

Publikované: 15.08.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Nová Ves

35 €/m2 35 €/m2

Poľnohospodárske pozemky - TTP, OP

Reality Pinciná

Orná pôda | Nezadaná | 34,662 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj 34.662 m2 poľnohospodárskej pôdy vedenej na je

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Pinciná

Cena dohodou

REZERVOVANÉ ➔ Priestranný 4-izbový byt s loggiou v srdci Veľkého Krtíša

Reality Veľký Krtíš

4 izbový byt | Novohradská | 73 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného 4-izbového bytu na

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

Moderný rodinný dom v tichej vyhľadávanej časti mesta Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Záhradná | 290 m²

Moderný rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite – Veľký Krtíš SOCHA REALITY s.r.o. ponúk

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

Info v RK

Kancelárske priestory vo VK - 2 samostatné miestnosti

Reality Veľký Krtíš

Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 23 m²

SOCHA REALITY s.r.o.Vám exkluzívne ponúka na prenájom slnečné kancelárske priestory vo Veľkom K

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Veľký Krtíš

300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA➔ Slnečný rodinný dom na Okružnej ul. vo VK za dobrú cenu

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Okružná | 230 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj priestranný podpivničený rodinný dom vo vyhľad

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

135,000 € 587 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA ➔ Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Želovce

Rodinný dom | Krtíšska | 400 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom s netypickou dispozíci

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Želovce

135,000 € 338 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA➔ Rodinný dom s potenciálom v obci Záhorce okres Veľký Krtíš

Reality Záhorce

Rodinný dom | Krtíšska | 200 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v tichej a vyhľadávanej obci Z

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Záhorce

44,900 € 225 €/m²

Moderne zrekonštruovaný rodinný dom vo VK

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Ľ. Štúra | 340 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka zrekonštruovaný rodinný dom vo Veľkom Krtíši na ul. Ľ. Š

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

199,000 € 585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

❖ PRENÁJOM ❖ Komplet zariadený 2-izbový byt na prenájom •LUČENEC•

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica Arm. Gen. L. Svobodu | 64 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na prenájom KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT na ul. L.

Publikované: 11.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2 domy na jednom pozemku v Modrom Kameni

Reality Modrý Kameň

Rodinný dom | Zvolenská | 193 m²

Realitná kancelária SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú nehnuteľnosť – d

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Modrý Kameň

99,000 € 513 €/m²

Prevádzkové budovy v Pôtri- Možnosť kúpy samostatne

Reality Pôtor

Prevádzkový areál | Nezadaná | 1,083 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka prevádzkové budovy v centre obce Pôtor, ktoré sa nac

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Pôtor

Info v RK

Uvoľnená rezervácia - Slnečný pozemok Skliarovo

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Detva | 873 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinného do

Publikované: 17.01.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Detva

40,000 € 46 €/m²

Predaj / dlhodobý prenájom garáže – Malinovského ul., Lučenec

Reality Lučenec

Garáž | Ulica maršála Malinovského | 22 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej výmere 22

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na predaj Lučenec

15,000 € 682 €/m²

Slnečný pozemok v Horných Plachtinciach

Reality Horné Plachtince

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 872 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj pekný slnečný pozemok v intraviláne obce

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Horné Plachtince

30,000 € 34 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Slovenských Ďarmotách

Reality Slovenské Ďarmoty

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave nachádzajúci sa n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

40,000 € 364 €/m²

REZERVOVANÉ ➔ Na predaj 2-izbový byt v centre mesta

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 54 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt nachádzajúci sa v absolútnom centre mesta, v tehlovom b

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

Stavebný pozemok Nenince, okres Veľký Krtíš

Reality Nenince

Pozemok pre rodinné domy | Janka Kráľa | 661 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nenince

16,500 € 25 €/m²