SALEM Property s. r. o.

SALEMProperty s. r. o.

Partizánska cesta 1667/54 974 01 Banská Bystrica
Kúpa, predaj, prenájom nehnuteľností. Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu. Správa nehnuteľností.
Prečítať viac

10 inzerátov v ponuke

Administratívna budova v historickom centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Horná 97/41 | 736.2 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj štvorpodlažnú administratívnu budovu situovanú priamo v sr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

980,000 € 1331 €/m²

Rekonštruovaný, kompletne zariadený penzión

Reality Mýto pod Ďumbierom

Hotel, penzión, ubytovňa | Mýto pod Ďumbierom 174 | 1,490 m²

Predstavujeme Vám kompletne zariadený a zrekonštruovaný penzión v obľúbenej turistickej oblasti

Publikované: 18.05.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Mýto pod Ďumbierom

749,000 € 503 €/m²

Novostavba penziónu s nádhernými výhľadmi na Horehroní

Reality Polomka

Rodinný dom | Štúrova 171/31 | 454.4 m²

Dovoľujeme si ponúknuť na predaj výnimočnú nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v malebnej horehronskej

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Polomka

260,000 € 572 €/m²

Nadštandardný rodinný dom v pokojnej časti Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | čerešňová 4483/70 | 210.7 m²

Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný, štýlový dvojpodlažný rodinný dom so

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

550,000 € 2610 €/m²

Pozemky pre individuálnu bytovú výstavbu 14.400m2

Reality Skároš

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 14,400 m²

🏗 Ponuka pre investora. Na predaj stavebné pozemky s prístupovou cestou o výmere 14 400 m² urč

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Skároš

Cena dohodou

Rekonštruovaný rodinný dom v pokojnej časti Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | čerešňová 4987/60 | 201.1 m²

Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom s dvomi bytovými jednotka

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

495,000 € 2461 €/m²

Rozsiahly pozemok na samote s nádhernými výhľadmi -Žarnovica

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Horné Hámre | 16,672 m²

🌿 Rozsiahly pozemok na samote s nádhernými výhľadmi – Horné Hámre, okres Žarnovica 🌿 Hľadáte t

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

33,000 € 2 €/m²

Na predaj multifunkčná budova - Štiavnik (okres Bytča)

Reality Bytča

Obchodné priestory | K-Disco Stiavnik | 1,100 m²

Na predaj multifunkčná budova s investičným potenciálom – Štiavnik (okres Bytča) Ponúkame na p

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Bytča

Cena dohodou

Rekreačný pozemok s výhľadom v Banskej Štiavnici – Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | Sama Chalupku | 591 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s krásnym výhľadom, situovaný na pokojnom mieste na okraji l

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

12,000 € 20 €/m²

Stavebný pozemok v nákupnej zóne Radvaň Park – Ban. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Zvolenská cesta 30 | 2,195 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v etablovanej nákupnej zóne Radvaň Park v B

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

349,000 € 159 €/m²