Reality Záhorie

Reality Záhorie

Cesta Mládeže 18 90117 Malacky Slovensko

Reality Záhorie

Bratislavská Realitka

Michalská 371/7 81101 Bratislava Slovensko

36 inzerátov v ponuke

Na prenájom zariadená novostavba 2-izbového bytu v Corvuse, voľná od 1.6. 2026

Reality Malacky

2 izbový byt | Na Majeri | 52.28 m²

CORVUS Malacky – na prenájom zariadený 2-izbový byt v projekte Corvus v 3. etape, ktorá bola sk

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Malacky

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok 806 m² v Malackách – Prídavky | Investícia s potenciálom bývania

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Jozefa Kubinu | 806 m²

V ponuke máme udržiavaný a výborne orientovaný pozemok o výmere 806 m² v meste Malacky, v obľúb

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Malacky

133,000 € 165 €/m²

3-izbový byt s veľkou terasou v projekte Corvus Atrium – nová etapa

Reality Malacky

3 izbový byt | Na Majeri | 65.76 m²

Po úspešne zrealizovanej a dnes už obývanej prvej etape projektu Corvus prichádza jeho pokračov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

195,500 € 2973 €/m²

Krásne bývanie pod Plaveckým hradom | Domy Varalja Plavecké Podhradie

Reality Bratislava

Rodinný dom | Nezadaná | 160.52 m²

VARALJA – bývanie pod hradom, kde sa história stretáva s modernou eleganciou Pod majestátnymi

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Bratislava

Info v RK

Stavebné Pozemky s výhľadom na dejiny – Plavecké Podhradie (všetky IS)

Reality Plavecké Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 509 m²

Pozemky s výhľadom na dejiny – Plavecké Podhradie Predstavte si bývanie, kde sa každý deň pozer

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Plavecké Podhradie

Info v RK

Výnimočný pozemok pri Jazere obec Záhorská Ves

Reality Záhorská Ves

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 17,744 m²

Na predaj: Atraktívny pozemok pri Záhorskej Vsi s výhľadom na jazero. Ponúkame na predaj rozsi

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

4 €/m2 4 €/m2

Priestranný pozemok | pre výstavbu RD | Kľudná časť

Reality Závod

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 988 m²

Predaj pozemku v obci Závod Ponúkame na predaj priestranný pozemok vhodný na výstavbu rodinnéh

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Závod

83,000 € 84 €/m²

Moderný bungalov v novovybudovanej lokalite

Reality Moravský Svätý Ján

Rodinný dom | Jána Hollého | 101 m²

Na predaj: Elegantný dom Moravskom Svätom Jáne Ponúkame na predaj nádherný nový 4 izbový bunga

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Moravský Svätý Ján

225,000 € 2228 €/m²

Budova na rôzne využitie, dokončenie podľa dohody

Reality Malacky

Výrobný objekt | Poľná | 400 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelovú budovu priamo v Malackách, vhodnú na rôzne komerčné využitie,

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 02.09.2025
Objekty na prenájom Malacky

Cena dohodou

Investičná príležitosť- pozemky v obci Záhorská Ves

Reality Záhorská Ves

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 14,892 m²

Inzerát na predaj pozemku pri obci Záhorská Ves Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výmerou

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

4 €/m2 4 €/m2

Moderný 4 izbový dom v obci Moravský Svätý Ján

Reality Malacky

Rodinný dom | Moravský Svätý Ján | 80.38 m²

Moderné a priestranné dvojdomy v perfektnej a novovybudovanej lokalite obce Moravský Svätý Ján.

Publikované: 17.05.2023 Aktualizované: 07.12.2025
Domy na predaj Malacky

180,000 € 2177 €/m²

Nadštandardne vybavený 3-izbový byt C2.4 – projekt Panský Dvor, Sekule

Reality Sekule

3 izbový byt | Pekná | 68.89 m²

Váš prvý domov v Panskom Dvore – Sekule Novostavba spája nadčasovú architektúru s pokojom vidi

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sekule

153,900 € 2234 €/m²