Reality Hofer, s.r.o.

Reality Hofer, s.r.o.

Budovateľská 34 08001 Prešov Slovensko
Reality Hofer je regionálna realitná kancelária v Prešove. Pri predaji Vašich nehnuteľností používame moderné spôsoby predaja, prezentácie a marketingu - videoobhliadky, homestaging, sociálne siete, kompletné realitné služby, či realitnú poradňu pre širokú verejnosť. Pracujeme hlavne na doporučenie našich spokojných klientov, a tak sme sa stali VAŠOU RODINNOU REALITKOU.
Prečítať viac

Reality Hofer, s.r.o.

Reality Hofer, s.r.o. (21  inzerátov)

Budovateľská 34 080 01 Prešov

21 inzerátov v ponuke

Zariadený 2 izbový byt, loggia, Sídl. dukl. hrdinov, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Sídlisko duklianskych hrdinov | 48 m²

Reality Hofer ponúka na prenájom zariadený 2 izb. byt s loggiou blízko centra na Sídlisku Dukli

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Tehlový 3 izb. byt, mezonet, 87m2, širšie centrum, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Budovateľská | 87 m²

*Videoobhliadka*Reality Hofer ponúka na predaj tehlový 3 izbový byt s balkónom a vlastným kúren

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

174,990 € 2011 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Meštiansky dom na Hlavnej, Prešov

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Hlavná | 618 m²

*Videoobhliadka*Lukratívna investičná príležitosť* Reality Hofer ponúka na predaj meštiansky do

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Prešov

1,100,000 € 1780 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlový 3 izbový byt, vl. kúrenie, záhradka, Solivar, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Zborovská | 75 m²

*Rezervované* Reality Hofer ponúka na predaj tehlový 3-izbový byt s vlastnou záhradkou v krásne

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

215,000 € 2867 €/m²

Investičná garsónka blízko centra, 37m2, Prešov

Reality Prešov

Garsónka | Komenského | 37 m²

*Ihneď voľné*Reality Hofer ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku blízko centra na

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

85,000 € 2297 €/m²

Priemyselný pozemok pri IPZ Záborské, Prešov

Reality Prešov

Priemyselná zóna | Záborské | 4,000 m²

*Nová ponuka* Reality Hofer ponúka na predaj pozemok vhodný na priemyselnú výrobu, skladové ha

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

40 €/m2 40 €/m2

Meštiansky dom na Hlavnej, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Hlavná | 618 m²

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prešov

1,100,000 € 1780 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Odstúpenie prevádzky reštaurácie v centre, Hlavná, Prešov

Reality Prešov

Reštaurácia | Hlavná | 200 m²

*Znížená cena*Reality Hofer ponúka na odstúpenie gastro prevádzku v centre mesta Prešov, na Hla

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Prešov

25,000 € 150 €/m²

Pozemok na výstavbu RD, 611m2, Solivar, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Banícka | 611 m²

*S vydaným stavebným povolením* Reality Hofer ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

140,000 € 229 €/m²

Pozemok na budúcu výstavbu RD, Podhorany, 13 km od Prešova

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 1,249 m²

*Nová ponuka* Reality Hofer ponúka na predaj pozemok obci Podhorany, 13 km od Prešova. Pozemok

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

50,000 € 40 €/m²

Veľký 1 izbový byt, 43m2, Važecká, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Važecká | 43 m²

*Rezervované* Reality Hofer ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na Važeckej ulici v Prešove, sí

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

122,000 € 2837 €/m²

Kompletne zrekonštruovaná kancelária 21,6m2, DePoint, Prešov

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 21 m²

*Posledná voľná kancelária*Hľadáte priestory pre svoje podnikanie a chcete vyšší štandard a kv

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

320 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený 3 izbový byt, loggia, Volgogradská ul., Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Volgogradská | 60 m²

*Voľný od 1.8.2026*Cena vrátane energií*Reality Hofer ponúka na prenájom zariadený 2 izbový byt

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Investičný pozemok, 566m2, Hnevlivá dolina, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Hnevlivá dolina | 566 m²

Reality Hofer ponúka na predaj pozemok vhodný ako investícia na budúcu výstavbu rodinného domu,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

81 €/m2 81 €/m2

Veľký 3 izbový byt, kompl. rek., 76m2, Švábska, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 76 m²

Chcete kompletne zrekonštruovaný byt, ale o farbe podláh, dverí a kuchynskej linky chcete rozho

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

177,000 € 2329 €/m²

Pozemky na výstavbu RD, Terchovská, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Terchovská | 1,018 m²

*Nová ponuka* Reality Hofer ponúka na predaj pozemky vhodné na výstavbu RD alebo aj ako investí

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

120 €/m2 120 €/m2

Zariadený 2 izb prerobený na 3 izb, loggia, Volgogradská ul., Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Volgogradská | 60 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory pre veľkú firmu, Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Fintická | 300 m²

*Ihnď voľné* Reality Hofer ponúka na prenájom kompletne zrekonštruované priestory v nádhernom p

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

9.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderná 5 izbová novostavba RD 12 min od Prešova, Podhorany

Reality Podhorany

Rodinný dom | Podhorany | 160 m²

*Rezervované*Videoobhliadka* Reality Hofer ponúka na predaj 5 izbovú novostavbu rodinného domu

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Podhorany

280,000 € 1750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu RD, Železník, 3 km od Giraltoviec

Reality Železník

Pozemok pre rodinné domy | 1,924 m²

Reality Hofer ponúka na predaj pozemok obci Železník, okres Svidník. Pozemok sa nachádza uprost

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Železník

30 €/m2 30 €/m2

Strážené kancel. priestory 15m2 s recepciou, Račianska, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15 m²

Reality Hofer ponúka na prenájom kancelárske priestory v poschodovej budove na Račianskej ulici

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac