Reality Center, s.r.o.

Reality Center, s.r.o.

M. R. Štefánika 58 03601 Martin Slovensko

Spoločnosť Reality Center, s.r.o. bola založená s cieľom poskytnúť klientom profesionálne a komplexné služby na trhu nehnuteľností. Dôraz je kladený predovšetkým na odbornú znalosť pracovníkov, tiež na ústretovosť a snahu splniť požiadavky zákazníkov. Tím maklérov je vzdelaný v odbore, ovláda jazyky a neustále sa zdokonaľuje. Zúčastňuje sa odborných školení zameraných na styk s klientmi v obchodnej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti. Kancelária zaisťuje predaj a prenájom všetkých druhov nehnuteľností a bytov nielen v Martine, kde má svoje sídlo, ale v rámci spolupráce s ostatnými realitnými kanceláriami je jej pôsobnosť celoslovenská.
Naša spoločnosť je od roku 2004 riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) a C.E.I., ktoré sú garantom profesionality a serióznosti spolupracujúcich realitných kancelárií.

Prečítať viac

Reality Center, s.r.o.

Reality Center, s.r.o. (63  inzerátov)

M. R. Štefánika 58 03601 Martin Slovensko

63 inzerátov v ponuke

Šikovný 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Martine – Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | C. Majerníka | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Ma

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

144,900 € 2163 €/m²

člen NARKS
Top
Top

4-izbový byt, Liptovský Mikuláš - Podbreziny

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Kemi | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Podbreziny s krásnymi výhľadmi.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2063 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

priestranný 4izbový byt Nový Martin

Reality Martin

4 izbový byt | Majerná | 111.76 m²

Priestranný byt pozostáva z 3 obytných miestností a 1 galérie, ktorá vytvára priestor pre 4.mie

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 1879 €/m²

člen NARKS

Priestranný dom v Trebostove

Reality Trebostovo

Rodinný dom | Piesky | 295 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka nadštandardný rodinný dom postavený s použitím kvalitných m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trebostovo

359,000 € 1217 €/m²

člen NARKS

Úžasný rodinný dom, Blatnica - PRIPRAVUJEME

Reality Blatnica

Rodinný dom | 200 m²

Pripravujeme pre Vás na predaj krásny rodinný dom v klasickom vidieckom štýle v obci Blatnica.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Blatnica

Info v RK

člen NARKS

Stavebné pozemky, Abramová - Laclavá - PRIPRAVUJEME

Reality Abramová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

Pripravujeme pre Vás predaj stavebných pozemkov v novej obytnej zóne v obci Abramová, časť Lacl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Abramová

Info v RK

člen NARKS

Priestranný 4 izbový byt , Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj štvorizbový byt v pokojnej mestskej časti Ľadoveň. Byt o výmere 82 m2 sa

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Martin

189,900 € 2316 €/m²

člen NARKS

Prenájm 1-izbového bytu, Martin - Košúty

Reality Martin

1 izbový byt | C. Majerníka | 29.2 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Martine - Košútoch II. Byt o výmere 29,2 m2 je rekonštruova

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom vo Vrútkach s veľkým pozemkom a potenciálom ul. Matušovičovský rad

Reality Vrútky

Rodinný dom | Matušovičovský Rad | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v meste Vrútky na ulici Matušo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Vrútky

169,000 € 845 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom v Turanoch s pozemkom 772 m²

Reality Turany

Rodinný dom | Jánošíkova | 210 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v meste Turany, v pokojnej a

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Turany

185,000 € 881 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE-POZEMKY DEVÍNSKA NOVÁ VES

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske jazero | 4,831 m²

Ak premýšľate nad investovaním do pozemkov, ktorých hodnota neustále rastie, ponúkame Vám preda

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

12 €/m2 12 €/m2

člen NARKS

Záhrada s chatkou a pozemkom 496 m² Martin Stráne

Reality Martin

Záhradná chatka | 35 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu s chatkou v obľúbenej záhradkárskej oblasti Turiec v lokalit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

43,000 € 1229 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s dvoma vchodmi, Vrútky - REZERVOVANÉ

Reality Vrútky

Rodinný dom | 195 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný dom vo Vrútkach. Nachádza sa na pozemku o výmere 833 m2

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vrútky

179,900 € 923 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ Čiastočne prerobený 3 izbový byt v Turanoch so skvelou dispozíciou REZERVOVANÉ

Reality Turany

3 izbový byt | SNP | 70.69 m²

REZERVOVANÉ REZERVOVANÉ REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový byt o výmere 70,69 m², ktorý sa nachá

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Turany

129,500 € 1832 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM 3 izbový byt v rodinnom dome Martin Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 60 m²

Ponúkame na prenájom útulný 3-izbový byt v rodinnom dome v obľúbenej lokalite Martin – Sever. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM Slnečný 3-izbový byt Košúty II (ul. Kernova)

Reality Martin

3 izbový byt | Kernova | 65 m²

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu? Ponúkame na prenájom útul

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE - ADMINISTRATÍVNY OBJEKT

Reality Martin

Administratívny objekt | Majerná | 90 m²

Realitná kancelária Reality Center Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný rodinný dom.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Martin

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

PPOZEMOK HVIEZDOSLAVOV

Reality Hviezdoslavov

Komerčná zóna | Ulica pri hájovni | 7,866 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok o rozlohe7866 m2 /šírka 63 m/. Pozemok sa nachádza v obc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

33 €/m2 33 €/m2

člen NARKS

EXKLUZÍVNE - POZEMKY V DEVÍNSKE NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske jazero | 3,492 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

12 €/m2 12 €/m2

člen NARKS

Rodinný dom vo Vrútkach v pôvodnom stave - veľký potenciál ul. Matušovičovský rad

Reality Martin

Rodinný dom | 200 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Martin

169,000 € 845 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE-RODINNÝ DOM V NOVOM MARTINE

Reality Martin

Rodinný dom | Majerná | 90 m²

Realitná kancelária Reality Center Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 5-izbový rodi

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na prenájom Martin

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 2-izbový rodinný dom v obci Turčianske Kľačany - znížená cena

Reality Turčianske Kľačany

Rodinný dom | Nezadaná | 173 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa nachádza v

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Turčianske Kľačany

199,900 € 1155 €/m²

člen NARKS

Predaj čiastočne prerobený 3 izbový byt Martin Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², nachádzajúci sa na ulici Jilemnického, v lokali

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Martin

155,000 € 2183 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3-izbový byt – Martin Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Devínska | 73 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 73 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Priekop

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2260 €/m²

člen NARKS