Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

156 inzerátov v ponuke

Prenájom samostatnej kancelárie o výmere 24,7 m² v zrekonštruovanej budove - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 24.7 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu o výmere 24,7 m² nachádzajúcu sa v zrekonštruovanej

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

257.3 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodné priestory, Centrum, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 50 m2 v Trenčíne v obchodnom centre.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pivničné skladové priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 212.75 m²

Ponúkame na prenájom pivničné skladové priestory s výmerou 100 m² a 112,75 m², ktoré sa nachádz

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

2.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory, Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ružindolská | 15 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne administratívne priestory na Ružindolskej ulici v Trnave. Kance

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Skladový priestor/hala, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 800 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

Cena dohodou

Na predaj polyfunkčný dom v centre Trenčína - plocha 196m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 786 m²

Ponúkame vám na predaj bytový, resp. polyfunkčný dom v centre Trenčína. Dispozičné riešenie bu

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,150,000 € 1463 €/m²

Stavebný pozemok 1001 m² na predaj, vhodný aj na výstavbu – Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Iný stavebný pozemok | Dolné záhumnie | 1,001 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný aj na výstavbu o rozlohe 1001m2. Pozemok sa nachádza na Pálff

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

72,500 € 72 €/m²

Na predaj orná pôda – Smolenice, 2607 m²

Reality Smolenice

Orná pôda | Továrenská | 2,607 m²

Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 2607m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

108,000 € 41 €/m²

Na prenájom kancelárie s rozlohou 14m2 a 28 m2 v Trenčíne Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 28 m²

Ponúkame na prenájom kancelárské priestory s rozlohou 14m2 a 28 m2 v Trenčíne Za mostami. Nach

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

9.17 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Zdravotnícke priestory na prenájom v centre Trenčína

Reality Trenčín

Iný priestor | Nezadaná | 84 m²

Na prenájom ponúkame moderné priestory o výmere 84 m², ktoré sú ideálne pre zdravotnícke zariad

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Investičná príležitosť – kompletne zrekonštruovaná ubytovňa pri železničnej stanici v Smoleniciach

Reality Smolenice

Iný priestor | Továrenská | 280 m²

Ponúkame na predaj budovu ubytovne na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku a ž

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

510,000 € 1821 €/m²

Priemyselný pozemok na predaj, Smolenice

Reality Smolenice

Priemyselná zóna | Továrenská | 1,436 m²

Ponúkame na predaj pozemok – zastavanú plochu v priemyselnom areáli Chemolak v Smoleniciach. N

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

103,600 € 72 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory - 40m2 + 20m2 + parkovanie, Bratislavská ulica, Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská ulica | 40 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v priemyselnom objekte na Bratislavskej ulici v Tr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodné priestory ,Trenčín, obchodné centrum

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 85 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výmerou 85 m² nachádzajúce sa na prízemí obchodného c

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na podnájom Trenčín

8.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom, Trenčín, širšie centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 17 m²

Ponúkame na prenájom 2 kancelárie s výmerami 24 m² a 17 m², nachádzajúce sa v zrekonštruovanej

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

430 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Výstavba skladových priestorov na kľúč, Bratislavská ulica, Trnava, 500-2400m2

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Nezadaná | 2,400 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory, ktoré pre Vás postavíme podľa Vašich potrieb v uzatvor

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Info v RK

Prenájom - Obchodné priestory s výkladom na pešiu zónu, Hlavná ulica Trnava, 150m2

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Hlavná | 150 m²