Reality ASTORIA, s.r.o.

Reality ASTORIA, s.r.o.

M. R. Štefánika 10 03601 Martin Slovensko

Reality ASTORIA, s.r.o.
M. R. Štefánika 10 03601 Martin Slovensko

74 inzerátov v ponuke

Apartmán v novostavbe na predaj - Valčianska dolina

Reality Valča

Apartmán | Nezadaná | 22.1 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, kompletne zariadený apartmán v prestížnom rezorte Golf & Ski Va

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Valča

72,000 € 3258 €/m²

BD CROSS - exkluzívny 4-izb. byt s veľkou terasou - Martin - prenájom

Reality Martin

4 izbový byt | Malá hora | 139.75 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom nadštandardný moderný 4-izbový byt na streche novostavby CROS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Bright 3 - room Apartment with 2 Balconies | Walking Distance to City Centre | Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²

We offer for rent a bright and well-designed 3 - room apartment located within walking distance

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj Belá (okres Martin) – orná pôda 2 965 m², investičná príležitosť

Reality Martin

Orná pôda | .. | 3,017 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok – ornú pôdu v obci Belá, okres Martin. Pozemok na predaj má

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Martin

88,000 € 29 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

pozemok na predaj - Dulice - okres Martin

Reality Belá-Dulice

Lúka, pasienok | Dulice | 7,931 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s nádherným výhľadom (trvalý trávny porast + orná pôda) spolu o

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Belá-Dulice

22 €/m2 22 €/m2

Apartmán na predaj Martinské Hole

Reality Martin

Apartmán | Martinské Hole | 34 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmán na Martinských Holiach v apartmánovom dome Nová ponorka. Nachá

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Martin

158,000 € 4647 €/m²

1-izb. byt - Necpaly pri Martine

Reality Necpaly

2 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 1-izb. byt v Necpaloch (okres Martin). Nachádza sa

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Necpaly

290 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Apartmán na predaj Martinské Hole

Reality Martin

Iný rekreačný objekt | . | 39.15 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

200,000 € 4590 €/m²

3 izbový byt Vrútky veľkometrážny s krásnym výhľadom 3D prehliadka

Reality Vrútky

3 izbový byt | Nábrežná | 85 m²

ASTORIA Vám ponúka na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Vrútok – u

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom na predaj Martin - Stráne

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Martine, miestna časť Stráne . Nachádza sa na pozemku o ro

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmán na predaj Martinské Hole

Reality Martin

Iný rekreačný objekt | . | 32 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

180,000 € 4597 €/m²

Rodinný dom Vrútky - drevodom

Reality Vrútky

Rodinný dom | Karvaša a Blahovca | 100 m²

ASTORIA Vám ponúka na predaj drevený zateplený rodinný do vo Vrútkach na ulici Karvaša a Bláho

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vrútky

204,000 € 2040 €/m²

Rekreačná chata - Bystrička

Reality Bystrička

Chata, drevenica, zrub | Lázky | 40 m²

ASTORIA Vám ponúka na predaj drevenú chatu v Bystričke časť Lázky. Zastavaná plocha 26 m2, plo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrička

Cena dohodou

Rekreačná chata Snowland Valča NOVOSTAVBA 3D prehliadk

Reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 176 m²

ASTORIA Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť novostavbu rekreačnej chaty v srdci prírody,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

309,000 € 1756 €/m²

pekný 7-izb. rodinný dom - Vrútky, Karvaša a Bláhovca

Reality Vrútky

Rodinný dom | Karvaša a Blahovca | 230 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný dom vo Vrútkach (Ul. Karvaša a Bláhovca). Bol postavený

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Vrútky

498,000 € 2165 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bright 1-room Apartment with Terrace | Walking Distance to City Centre | Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 33.74 m²

We offer for rent a bright and well-designed 1-room apartment located within walking distance o

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

skladové a výrobné priestory na prenájom - 2,75 €/m2 -Vrútky

Reality Vrútky

Výrobný objekt | sv. Cyrila a Metoda | 10,000 m²

Ponúkame Vám prenájom skladových a výrobných priestorov vo Vrútkach, ktoré vieme upraviť na MEN

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Vrútky

2.75 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Rodinný dom v Turanoch / Ponúknite cenu.

Reality Martin

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 212,000 m²

Ponúkame na predaj vkusne kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, nachádzajúci sa na pozemku s r

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Martin

330,000 € 2 €/m²

Nadštandardný 3 izbový byt s 2 balkónmi | pešia dostupnosť centra | Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa v pešej d

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s 2 balkónmi | pešia dostupnosť centra | Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

kancelária - presklený priestor 13m2 - Martin, Ul. A.Kmeťa - centrum

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | A. Kmeťa | 13 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kancelársky priestor, nachádzajúci sa v blízkosti centra Mart

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Martin

190 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

VÝKUP ZADLŽENÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ

Reality Martin

Iný byt | M. R. Štefánika 10 | 0 m²

Bezpečne, v hotovosti, do 24 hodín a s odbornou garanciou. - Vlastníte nehnuteľnosť zaťaženú zá

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na kúpa Martin

Cena dohodou

2-izbový byt - Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 2-iz. byty v Martine. Platba hotovosťou. KONTAKT: Ing. Mária

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

150,000 € 3000 €/m²

4 izbový byt na predaj novostavba Martin - Bystrička

Reality Bystrička

4 izbový byt | Nezadaná | 115.17 m²

Ponúkame Vám na predaj 4. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrička

351,500 € 3052 €/m²