FinProfit REAL

Chrenovská 14 94901 Nitra

176 inzerátov v ponuke

Klimatizovaný administratívny priestor na prenájom - 167 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný administratívny priestor o výmere 167 m2, situovaný na atraktívn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory vo Westend Tower na prenájom - od 14 m2, ul. Dúbravská cesta.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 14 m2 až po prenájom vä

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

11.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 45 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 45.51 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 45,51 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v novostavbe bytového domu na prenájom - 109 m2, ul. Závodu Matador.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | - | 109.24 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 109,24 m2 situovaný v novostavbe bytového d

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Univerzávny priestor na prenájom pre kanceláriu aj služby v centre mesta – 113 m²

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 113 m²

Multifunkčný priestor v centre mesta – 113 m² . Ponúkame na prenájom veľkorysý priestor o výme

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

932 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom -NOVOSTAVBA

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 110 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra časť- Zbehy pozemok- 528 m2 -tehlový rodinný dom -úž

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zbehy

219,900 € 1999 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

Skladový priestor na prenájom - 288 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 288 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 288 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponukame do dlhodobého prenájmu krasný 3 izbový rodinný dom

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom vblízkosti centra krasný rodinný dom. Plocha: úžitková 160m2. Vybaveni

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Topoľčany

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 19 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 19 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

201 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s umývadlom - od 15 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 posch. administratívnej budove na Račianskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.879 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,877 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné priestory s administratívnym a sociálnym zázemím, spĺňajú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 817 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 817 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.012 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,012 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3i dom s veľkým pozemkom v príjemnom prostredí - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Koncová | 158 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

450,000 € 2848 €/m²

REZERVOVANÉ - 5 izbový dom, ktorý Vám zmení každý deň na víkend na predaj

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

259,000 € 1891 €/m²

Plne vybavený kadernícky priestor - podnájom – Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 18 m²

Ponúkame do podnájmu kompletne zariadený kadernícky priestor o výmere 14,04 m² so samostatnou m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Skladovacia hala na prenájom - 1.590 m2, Staničná ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 1,590 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 1.590 m2 na Staničnej ul. v obci Zohor

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie v centre mesta na prenájom - od 20 m2, ul. Námestie SNP.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s výmerami od 18 m2 do 353 m2 v zrekonštruovanej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Skladový priestor na prenájom - 361 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 361 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o výmere 361 m2 v skladovo-distribučnom areáli na ul

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovací priestor na prenájom - 300-600 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 300 m2 s možnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové priestory s možnosťou delenia - 360 m2-1.800 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 1.800 m2 s možnosťou rozdelenia na

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie s umývadlom na prenájom - od 13 m2, Nádražná ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Nádražná | 13 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 13 m², situované v 3-podlaž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na predaj 2-izbový rodinný dom v meste Piešťany – Bratislavská ulica

Reality Piešťany

Rodinný dom | Bratislavská | 160 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko na dosah, no zároveň si užívate súkromie vlastného domu

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Piešťany

199,500 € 1247 €/m²