FinProfit REAL

Chrenovská 14 94901 Nitra

176 inzerátov v ponuke

Vykurovaný skladový priestor na prenájom - 300 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 300 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj veľkého RD s 30 árovým pozemkom.

Reality Podhájska

Rodinný dom | Za potokom | 200 m²

Hovorí sa že prvý dojem je veľmi dôležitý a pri tomto dome bol prvý dojem výborný. Udržiavaný,

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhájska

399,900 € 2000 €/m²

Skladovacia hala s priamym vstupom na prenájom - 533 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 533.63 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 533,63 m2 na Kukučínovej ul. Ponúkaná

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa budete cítiť ako doma od prvého dňa.

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 200 m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

215,000 € 1075 €/m²

Chladiarenský skladový priestor na prenájom - 373 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 373 m²

Ponúkame Vám na prenájom chladiarenský sklad /chladiacu technológiu si dodáva klient/ o výmere

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s garážou a parkovacím miestom v tichej a príjemnej lokalite Topoľčany - Velušovce za super cenu

Reality Topoľčany

4 izbový byt | - | 98 m²

Exkluzívne: Váš nový domov okres Topoľčany obec Velušovce – priestranný 4-izbový byt s dušou a

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

1 € 0 €/m²

Obchodný priestor v novostavbe bytového domu na prenájom - 109 m2, ul. Závodu Matador.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | - | 109.24 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 109,24 m2 situovaný v novostavbe bytového d

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponukame do dlhodobého prenájmu krasný 3 izbový rodinný dom

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom vblízkosti centra krasný rodinný dom. Plocha: úžitková 160m2. Vybaveni

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Topoľčany

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Univerzávny priestor na prenájom pre kanceláriu aj služby v centre mesta – 113 m²

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 113 m²

Multifunkčný priestor v centre mesta – 113 m² . Ponúkame na prenájom veľkorysý priestor o výme

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

932 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Uzavretý administratívny priestor na prenájom - 297 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 297 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý administratívny celok s výmerou 297 m² nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory od 25 m2 na prenájom - Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 25 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

639 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Predám pozemok vo Vyhniach + stavebné povolenie na chatu.

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Nad Vyňami | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Vyhne, Nad Vyňami. Plocha: pozemku 777m2. Sv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

43,000 € 55 €/m²

Predám RD Zobor Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Predám RD Zobor - Nitra v lukratívnej časti s výhľadom na mesto. Rozloha pozemku 965m2, RD 300m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predám zabehnutú reštauráciu v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

Reštauračné priestory | Štiavnická | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú reštauráciu Banská Štiavnica, Štiavnická. Plocha: úžitková 170

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Banská Štiavnica

1 € 0 €/m²

Predám dva stavebné pozemky pod lesom Nitra - Zobor, 1635m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky - pre rodinný dom Nitra, Hraničná, Zobor. Plocha: prvého poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160 €/m2 160 €/m2

Predám stavebný pozemok Nitra - Šúdolská ulica.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

178,000 € 123 €/m²

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 45 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 45.51 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 45,51 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám RD Tesárske Mlyňany.

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 89 m²

Predám RD v Tesárskych Mlyňanoch na veľkom pozemku 1441m2, šírka 22m, hlavný dom je veľký 89m2

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

106,000 € 1191 €/m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra.

Reality Nitra

Vinica, chmelnica | Bita | 2,000 m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra. Rozloha 20á. Šírka pozemku 8m a dĺžka 25

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

55,000 € 28 €/m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,694 m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2. Cena u makléra. Dostupnosť sieti je cca 50m od pozemku. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

1 € 0 €/m²

Skladovacie haly na prenájom - 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2, Staviteľská ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované skladové haly s výmerami 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2 n

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

Skladovacia hala na prenájom - 1.590 m2, Staničná ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 1,590 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 1.590 m2 na Staničnej ul. v obci Zohor

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladový priestor na prenájom - 288 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 288 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 288 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac