RB HOME Reality s.r.o.

RB HOME Reality s.r.o.

Šípková ulica 6/2524 93101 Šamorín Slovensko
RB HOME Reality je váš dôveryhodný partner vo svete realít.
S radosťou oznamujeme, že sme sa stali certifikovaným členom NARKS – Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska.

Toto členstvo je potvrdením našej profesionality, odbornosti a dodržiavania etického kódexu. Našim klientom prináša istotu, že spolupracujú s realitnou kanceláriou, ktorá spĺňa najvyššie štandardy na realitnom trhu.

Nájdete nás medzi certifikovanými členmi NARKS.
Prečítať viac

RB HOME Reality s.r.o.

RB HOME Reality (13  inzerátov)

Šípková ulica 2524/6 93101 Šamorín

13 inzerátov v ponuke

REZERVOVANÝ 2-izbový byt 40m² s balkónom 5m² v modernej tehlovej novostavbe obľúbenom rezidenčnom projekte Hviezdne bývanie v obci Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Hviezdna ulica | 40 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v kvalitnej tehlovej novostavb

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

155,000 € 3875 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM zariadený 1-izbový byt 29m2 v centre mesta Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | Gazdovský rad | 29 m²

Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom 1-izbový byt v 8-poschodovom bytovom dom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ 4-iz. rodinný dom - novostavba vo Vojke nad Dunajom (okres Dunajská Streda)

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 109 m²

RB HOME Reality ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový jednopodlažný rodinný dom – novost

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

Cena dohodou

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA! NA PREDAJ 2-izbová rozostavaná stavba rodinného domu (74 m²) – Jelka, okres Galanta

Reality Jelka

Rodinný dom | Vřbová | 61 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj rozostavanú novostavbu 2-izbového rodinného domu na peknom poz

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jelka

108,600 € 1780 €/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA! NA PREDAJ - Novostavba 4-iz. dvojdom vo vyhľadávanej lokalite Florida Villa Park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Poštová | 110 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbový dvojdom v lukratívnej lokalite Florida Vil

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

230,000 € 2091 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ stavebný pozemok 883 m² – Dolný Bar, okres DS

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | 883 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 883 m², určený na výstavbu

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

105,000 € 119 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 5-iz. byt 339m² s dvoma bytovými jednotkami so suterénom na bývanie aj podnikanie v meste Šamorín, časť Mliečno

Reality Šamorín

Rodinný dom | 339 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt v dvojpodlažnom rodinnom domes dvoma

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

345,000 € 1018 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ priestranný , zariadený 6- izbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky okres Dunajská Streda

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | Hlavná | 144 m²

Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na predaj priestranný 6-izbový dvojpodlažný rodinný

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

259,000 € 1799 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ 4-izbový byt v meste Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Námestie SNP | 82 m²

Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom zariadený 4- izbový byt (82m2) s loggiou

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 5-iz. byt 264 m² v rodinnom dome s dvoma bytovými jednotkami so suterénom na bývanie aj podnikanie v meste Šamorín, časť Mliečno

Reality Šamorín

Rodinný dom | 264 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt v dvojpodlažnom rodinnom dome s dvoma

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

290,000 € 1098 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ slnečný stavebný pozemok 600m2 v obci Rohovce okres Dunajská Streda

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Rohovce | 600 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 600 m², určený na výstavbu

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

175 €/m2 175 €/m2

člen NARKS

NA PREDAJ priestranný 2-izbový byt (86 m²) s loggiou (2 m²) v modernej tehlovej novostavbe v mestskej časti Ružinov – Trnávka, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách 35 | 86 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj nadštandardne veľký 2-izbový byt s loggiou, situovaný v kvalit

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3488 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM 24m² kancelársky/obchodný priestor v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Krajinská | 24 m²

Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom priestranný obchodný alebo kancelársky p

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

380 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS