13 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Hviezdna ulica | 40 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v kvalitnej tehlovej novostavb
155,000 € 3875 €/m²
1 izbový byt | Gazdovský rad | 29 m²
Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom 1-izbový byt v 8-poschodovom bytovom dom
550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 109 m²
RB HOME Reality ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový jednopodlažný rodinný dom – novost
Cena dohodou
Rodinný dom | Vřbová | 61 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj rozostavanú novostavbu 2-izbového rodinného domu na peknom poz
108,600 € 1780 €/m²
Rodinný dom | Poštová | 110 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbový dvojdom v lukratívnej lokalite Florida Vil
230,000 € 2091 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 883 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 883 m², určený na výstavbu
105,000 € 119 €/m²
Rodinný dom | 339 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt v dvojpodlažnom rodinnom domes dvoma
345,000 € 1018 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 144 m²
Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na predaj priestranný 6-izbový dvojpodlažný rodinný
259,000 € 1799 €/m²
4 izbový byt | Námestie SNP | 82 m²
Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom zariadený 4- izbový byt (82m2) s loggiou
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 264 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt v dvojpodlažnom rodinnom dome s dvoma
290,000 € 1098 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rohovce | 600 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 600 m², určený na výstavbu
175 €/m2 175 €/m2
2 izbový byt | Na križovatkách 35 | 86 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj nadštandardne veľký 2-izbový byt s loggiou, situovaný v kvalit
300,000 € 3488 €/m²
Obchodné priestory | Krajinská | 24 m²
Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom priestranný obchodný alebo kancelársky p
380 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.