NITRIANSKA REALITNÁ KANCELÁRIA s.r.o.

NITRIANSKA REALITNÁ KANCELÁRIA s.r.o.

Farská 9 94901 Nitra Slovensko
Nitrianska realitná kancelária vznikla ako jedna z prvých realitných kancelárií v nitrianskom kraji. Na realitnom trhu sa pohybujeme už od roku 2007. Naša dlhodobá a stabilná pôsobnosť na trhu s nehnuteľnosťami prináša našim klientom výhody nielen v podobe širokej databázy klientov a stabilného tímu realitných maklérov, ale aj dlhodobé skúsenosti v oblasti realít a využitie inovatívnych metód pri predaji a prenájme nehnuteľností. S hrdosťou tak môžeme povedať, že našu aktivitu a spôsob práce vnímajú pozitívne aj naši klienti a tak sme v hodnotení klientov v nitrianskom regióne realitná kancelária s najvyšším absolútnym hodnotením pri najväčšom počte recenzií.
Prečítať viac

NITRIANSKA REALITNÁ KANCELÁRIA s.r.o.

NITRIANSKA REALITNÁ KANCELÁRIA s.r.o. (90  inzerátov)

Farská 9 94901 Nitra Slovensko

90 inzerátov v ponuke

Predaj veľký stavebný pozemok Melek 2144 m2

Reality Melek

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,144 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký stavebný pozemok v obci Melek s rozlohou 2144 m² a šírkou až 24 m.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Melek

50,000 € 23 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj - Rodinný dom - Obyce

Reality Obyce

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave – obec Obyce Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej o

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Obyce

70,000 € 824 €/m²

Predaj 2 izbový byt Chrenová, Sitnianska

Reality Nitra

2 izbový byt | Sitnianska | 62 m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom, veľkorysá výmera 62 m², výborná investičná príležitosť. Pon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2500 €/m²

Prenájom 3 izbový byt, Nová Nitra - ul. Pivovarská

Reality Nitra

3 izbový byt | Pivovarská ulica | 68 m²

Na prenájom moderný 3 izbový byt v bytovom komplexe „Nová Nitra" na ulici Pivovarská. Dispozíc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbový byt - mezonet

Reality Nitra

3 izbový byt | Južná | 153 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt - mezonet s veľkorysou rozlohou vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom, 1 izbový byt s loggiou, Nitra-Čermáň

Reality Nitra

1 izbový byt | Južná | 37 m²

Hľadáte pokojné bývanie v Nitre, kde vám k nasťahovaniu stačia len osobné veci? Máme pre vás sk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj, 3 izbový byt nová strecha, kúrenie a elektrina, Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

Hľadáte bývanie s pocitom rodinného domu, ale za cenu bytu? Máme pre vás 3-izbový byt (z dispoz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

124,900 € 1784 €/m²

Predaj, Apartmán vhodný pre podnikanie, Podhájska

Reality Podhájska

Apartmán | Termálna | 27 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán o výmere 27 m², situovaný v modernej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Podhájska

79,900 € 2959 €/m²

Predaj, Apartmán s priestranným balkónom a parkovacím miestom, Podhájska

Reality Podhájska

Garsónka | Termálna | 27 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Podhájska

79,900 € 2959 €/m²

Prenájom, 2 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom, Nitra-centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | Coboriho | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý 2 izbový byt na Coboriho ulici, Nitra – Staré mesto. Byt má úži

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj, Pozemok pre výstavbu rodinného domu, Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obytnej časti obce Poľný Kesov, určený na výstavbu rodin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

76,000 € 126 €/m²

Predaj, Orná pôda 6267 m2, Lukáčovce

Reality Lukáčovce

Orná pôda | Nezadaná | 6,267 m²

Ponúkame na predaj rovinatý investičný pozemok s výmerou 6 267 m² v obci Lukáčovce, okres Nitra

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lukáčovce

21,500 € 3 €/m²

Predaj, 3 izbový rodinný dom s veľkou záhradou, Dedinka

Reality Dedinka

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Veľký pozemok, čistička, nová strecha. Vhodné aj ako chalupa na celoročné úžívanie. V obci Ded

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dedinka

89,900 € 749 €/m²

Predaj, 4 izbový rodinný dom - terasa, tepelné čerpadlo, Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovská | 106 m²

Hľadáte domov, ktorý vonia novotou a ponúka špičkové technologické riešenia? V novej lokalite m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 2255 €/m²

Predaj, 3 izbový byt - klimatizácia, balkón, Galanta-Nová Doba

Reality Galanta

3 izbový byt | Nová Doba | 73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Galante na ulici Nová Doba (skvelá lokalita), v zateplenom a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Galanta

139,900 € 1916 €/m²

Prenájom, Reprezentatívna kancelária 34 m2, Nitra-Staré Mesto

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Farská | 34 m²

Hľadáte pracovný priestor, ktorý spája štýl historickej budovy s moderným kancelárskym komforto

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

755 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Prenájom, Moderná kancelária 25 m2, Nitra-Staré Mesto

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Farská | 25 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

557 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Predaj 4-izbový rodinný dom Čakajovce v štandarde, pozemok 760 m2

Reality Čakajovce

Rodinný dom | 113.77 m²

Ponúkame na predaj kvalitný 4-izbový bungalov - novostavbu v obci Čakajovce, nachádzajúcu sa le

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

285,000 € 2505 €/m²

Predaj Podhájska- rodinný dom, 2 x chata a 4 x apartmán

Reality Podhájska

Rodinný dom | 700 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom, štyri 1-izbové apartmány, jednu 3 lôžkovú chatu a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Podhájska

280,000 € 400 €/m²

PREDPREDAJ – 3-izbový mezonet s pozemkom | Topoľčianky

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | Litoměřická | 74 m²

Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Topoľčianky

170,000 € 2297 €/m²

Predaj stavebný pozemok, 700 m2, Čečinová ul., Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čečinová | 700 m²

Na predaj krásny slnečný pozemok s ideálnymi rozmermi, v dosahu MHD, v obľúbenej lokalite Párov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 120 €/m²

REZERVOVANÝ- Predaj 1-izbový byt Šaľa, Veča po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Šaľa

1 izbový byt | Hollého | 38 m²

REZERVOVANÝ- Ponúkame na predaj príjemný, slnečný 1-izbový byt s praktickou dispozíciou v obľúb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Šaľa

79,000 € 2079 €/m²

Predaj, Stavebný pozemok pre rodinný dom, Levice - Kalinčiakovo

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 2,190 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu vysnívaného rodinného domu, chalupy či rekreačnej nehnuteľnost

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Levice

39,900 € 18 €/m²

Predaj 3 izb. byt, veľká terasa, nízke náklady, Zobor

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 149 m²

Na predaj pekný, veľký 3 izb. byt s výnimočne priestrannou terasou a vlastným kúrením, Zobor, J

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Nitra

279,000 € 1872 €/m²