NEXUS Reality

NEXUS Reality

Karpatská 18 81105 Bratislava-Ružinov Slovensko

11 inzerátov v ponuke

2,5-izbový apartmán s veľkou zasklenou loggiou v novostavbe na Vyšehradskej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vyšehradská | 53 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový apartmán v novostavbe na Vyšehradskej ulici, situovaný v pokojne

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,500 € 3764 €/m²

3i byt, prémiové materialy, parking s nabíjanim pre elektromobily

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 97 m²

Dizajnový, priestranný 3i byt, ktorý bol za posledných 5 rokov postupne komplet zrekonštruovaný

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

340,000 € 3505 €/m²

NA PRENÁJOM! LUXUSNÝ 4i byt s v CENTRE MESTA s WELLNESSOM, BAZÉNOM, POSILŇOVŇOU a SOLÁRIOM!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palackého | 164 m²

NEXUS Reality Vám ekluzívne ponúka NA PRENÁJOM trojpodlažný 4 izbovbý byt nachádzajúci sa v srd

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Dizajnový apartmán pri jazere v Penati Golf Rezort v projekte LuxApartments, Šajdíkové Humence

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | Nezadaná | 42.87 m²

Nexus Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusne a dizajnovo na mieru architektom zariaden

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

169,900 € 3963 €/m²

PRENÁJOM SKYPARK, 2i BYT V STAROM MESTE!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 55 m²

Nexus Reality ponúka NA PRENÁJOM unikátny, 2-izbový byt na momentálne najvyhľadávanejšej adrese

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

TRI VEŽE! VEĽKORYSÝ 2i.BYT S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Nexus Reality ponúka na predaj luxusný, veľký 2 izbový, krásne presvetlený byt s nádherným výhľ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,000 € 4478 €/m²

Výhodná investičná príležitosť!! Priestranný dom pri OC Vivo na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Lombardiniho | 250 m²

Realitná kancelária NEXUS Reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v pešej dostupno

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

650,000 € 2860 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 1 izb byt v lokalite Ružinov , Karlova Ves

Reality okres Bratislava II

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Kúpa 1 izbový byt Okres Bratislava II. Plocha: úžitková 40m2. Cena 170 000 € Ak Vás ponuka za

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na kúpa

170,000 € 4250 €/m²

Výhodná ponuka! RD s projektom na prestavbu Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 126 m²

NEXUS Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom v Štvrtku na Ostrove s projekt

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

229,000 € 1817 €/m²

Krásny pozemok pri Banskej Štiavnici s unikátnym výhľadom!!!

Reality Banská Štiavnica

Záhrada | Uhliská | 0 m²

NEXUS Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok- záhradu v obci Uhliská nie ďaleko Bans

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

30,000 €

CHORVÁTSKO, PRVÁ RADA PRI MORI! NOVÝ, 4.i KOMPLETNE ZARIADENÝ APARTMÁN! Možný odpočet DPH!

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nexus Reality exkluzívne ponúka na predaj veľký 4i apartmán v Chorvátsku na ostrove Pag, v čast

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj

1 € 0 €/m²