208 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Cyprus
Jsme na místě a jsme první české zastoupení na Kypru. Díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejlepš
205,000 € 2470 €/m²
Garsónka | Cyprus
Ve výhradním zastoupení naších klientů a za skvělou cenu nabízíme nádherný 1+kk apartmán s část
132,000 € 3882 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
V okouzlujícím přímořském Pilar de la Horadada se nachází exkluzivní komplex pouze dvou bungalo
369,900 € 5210 €/m²
4 izbový byt | Španielsko
Představujeme vám jeden z nejvýjimečnějších penthousů na pobřeží Costa Blanca, situovaný ve 40.
2,065,000 € 1 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
V okouzlujícím městě Torrevieja nabízíme rezidenční komplex se 42 nemovitostmi, kde si můžete v
330,000 € 5238 €/m²
4 izbový byt | Španielsko
Představujeme vám jeden z nejluxusnějších nových rezidenčních projektů na pobřeží Costa Blanca,
937,000 € 7264 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
890,000 € 9368 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
V exkluzivní části Punta Prima se nachází moderní rezidence se 90 pečlivě navrženými jednotkami
290,000 € 3537 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
Někdy člověk nehledá jen apartmán u moře. Hledá místo, kde může ráno otevřít dveře na vlastní t
249,000 € 3152 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
Na Costa Blance není mnoho nemovitostí, které dokážou spojit skvělou lokalitu, okamžitou připra
269,000 € 3899 €/m²
Rodinný dom | Bulharsko
Zařízený městský dům s krbem jen 200 m od pláže v Byale! Cena k jednání! Představujeme Vám je
178,000 € 1780 €/m²
Garsónka | Bulharsko
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA | 70 m od pláže | Možnost splátek až 5 let | Slunečné pobřeží Garance exklu
79,000 € 1317 €/m²
Garsónka | Bulharsko
Tahle nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají dostupný apartmán u moře s reálným investiční
55,000 € 1667 €/m²
Garsónka | Cyprus
Tento světlý a kompletně zařízený apartmán nabízí příjemnou atmosféru, praktické dispoziční řeš
180,000 € 3830 €/m²
Garsónka | Cyprus
Tento útulný a plně zařízený apartmán představuje ideální kombinaci pohodlného bydlení, praktic
175,000 € 3723 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapverdy
Představujeme vám elegantní apartmán v luxusním resortu u oceánu, který nabízí komfortní bydlen
165,000 € 4024 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapverdy
Představujeme vám elegantní Premium apartmán v exkluzivní části komplexu, která nabízí vysoký s
185,000 € 4405 €/m²
3 izbový byt | Česká republika
Městský komfort a blízkost přírody tu fungují v dokonalé rovnováze. Tento moderně zrekonstruova
9,890,000 € 128442 €/m²
3 izbový byt | Egypt
Stylový 3+kk v první linií k moře, prostorná terasa s výhledem na bazén, Selena Bay Resort, Hur
118,000 € 1595 €/m²
2 izbový byt | Egypt
Moderní apartmán 2+kk v prestižním resortu La Bella přímo na promenádě Mamsha | Hurghada, výhle
78,000 € 1472 €/m²
3 izbový byt | Egypt
Prostorný apartmán 3+kk s výhledem na moře – Al Ahyaa, Hurghada Váš vlastní kousek Rudého moře
70,900 € 1058 €/m²
2 izbový byt | Egypt
Prostorný apartmán 2+kk s částečným výhledem na moře v resortu Selena Bay | Hurghada Nabízíme
100,000 € 1613 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapverdy
Pro naše klienty jsme vyjednali speciální podmínky, které nejsou běžně dostupné — garantovaný v
150,000 € 3750 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapverdy
Pro naše klienty jsme zajistili speciální investiční podmínky — garantovaný výnos z pronájmu a
150,000 € 3750 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.