Nemovitosti u more

U výstaviště 138/3 17000 Praha 1 Česká republika

Mojenemovitostumore.cz (208  inzerátov)

Bubenská 122 17000 Praha

208 inzerátov v ponuke

Perspektivní dům → velký pozemek a investiční potenciál → Belgun

Reality Bulharsko

Rodinný dom | Bulharsko

Nemovitost se nachází na krásném udržovaném pozemku o rozloze 1430 m² a nabízí mnohem víc než j

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

47,000 € 723 €/m²

Novinka
Novinka

1+1 kousek od moře a golfu v top projektů v Paphosu

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

Investice do nemovitostí na Kypru – projekt Universal Ariad v Paphosu Teď je podle mnoha inves

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

275,000 € 5500 €/m²

Velká vila 3+1 s bazénem 400m od moře za top cenu

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

KISSOS – luxusní vily u moře v Paphosu, Kypr Teď je podle mnoha investorů nejlepší čas investo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

490,000 € 4050 €/m²

2+1, dvě koupelny, kousek od moře a Hrobek králů v Paphosu

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

HEAVEN – investiční apartmány v Paphosu, Kypr Teď je podle mnoha investorů nejlepší období pro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

365,000 € 4740 €/m²

Moderní 2+kk. Luxusní bydlení na Kypru – terasa, zahrada a resort služby.

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Představujeme vám moderní apartmán 2+kk v exkluzivním rezidenčním projektu THEA v prestižní lok

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

215,000 € 4300 €/m²

Vila 3+1 s bazénem za super cenu kousek od moře

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

Viral – moderní vily a apartmány v Paphosu. Poslední možnost využít sníženou 5% VAT před změnam

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

410,000 € 2929 €/m²

velký 2+1 s bazénem za super cenu kousek od moře

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

285,000 € 3608 €/m²

2 +1 na Kypru k nastěhování za cenu studia

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Popis Čiastka Cena nehnuteľnosti — 2+1 Cornelia 6 £110,000 Depozit £2,000 depozit 50 % ak

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1684 €/m²

Novinka
Novinka

Malebný rodinný dům s velkým pozemkem a investičním potenciálem, jen 42km od pláže - Dabovik

Reality Bulharsko

Rodinný dom | Bulharsko

Jen 42 km od pláže! Dům je v obyvatelném a dobrém technickém stavu, suchý a bez známek zatékání

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

36,900 € 473 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusní vila 200m2 s vlastním bazénem, pozemek 600m2 – Mubarak 6, Hurghada

Reality Egypt

Rodinný dom | Egypt

Luxusní vila s vlastním bazénem – Mubarak 6, Hurghada Soukromí, elegance a prestiž jen pár min

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

370,000 € 2467 €/m²

Novinka
Novinka

Prémiové studio v Sahl Hasheesh | Ihned k nastěhování

Reality Egypt

Garsónka | Egypt

Luxusní boho studio se soukromou terasou v Azzurra Sahl Hasheesh – ihned k nastěhování Předsta

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

106,000 € 1797 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusní apartmán s panoramatickým výhledem na moře a golf, La Duquesa

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

V prestižní rezidenci Duquesa Village na pobřeží Costa del Sol nabízíme výjimečný apartmán, kte

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

295,000 € 3688 €/m²

Novinka
Novinka

Prostorný apartmán s velkou terasou a výhledem na moře, Riviera del Sol

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Na slunném pobřeží Costa del Sol v oblíbené lokalitě Riviera del Sol nabízíme prostorný apartmá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

279,000 € 2818 €/m²

Novinka
Novinka

Apartmán 1+kk v hotelovém projektu, s wellness a restaurací, 350 m od moře, Golem

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Moje nemovitost u moře je stabilní česká společnost (české s.r.o.) se stovky spokojenými klient

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

49,800 € 1383 €/m²

1+kk s výhledem na moře, komplex Fortuna Cape 5, Byala

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Apartmán se nachází ve třetím podlaží ze sedmi, přičemž vstup do domu je řešen právě z úrovně t

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

56,000 € 1647 €/m²

Moře přímo před vámi, městský život za rohem a pohodlí bez zbytečných poplatků – váš 2+kk v Pomorie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Tahle nemovitost je ideální pro ty, kteří chtějí spojit pohodlí vlastního bydlení u moře s chyt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

122,000 € 2140 €/m²

Moře z každého okna, klidná atmosféra a prostor navíc – váš 2+kk apartmán na první linii v Elenite

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Apartmán se nachází na třetím podlaží a už při vstupu působí vzdušně a příjemně. Dispozice je p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

115,500 € 2026 €/m²

Exkluzivní třípokojový apartmán 50 metrů od pláže s výhledem na moře a přístav – Sveti Vlas

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Apartmán 3+kk se nachází v pátém podlaží a nabízí celkových 99 m² prostoru, který pohodlně posl

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 2353 €/m²

Útulný apartmán s investičním potenciálem kousek od pláže, Slunečné pobřeží

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Tohle je ideální volba pro ty, kdo hledají nemovitost, která funguje nejen během letní sezóny,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

69,500 € 1580 €/m²

Velkorysý apartmán blízko pláže, historie i moře – váš třípokojový domov v Nesebaru

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Tohle je nemovitost pro ty, kdo nechtějí dělat kompromisy mezi prostorem, pohodlím a skvělou lo

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

154,000 € 1176 €/m²

Exkluzivní apartmán se 4 ložnicemi pro výjimečný život s dechberoucím výhledem na moře v Benidormu

Reality Španielsko

5 a viac izbový byt | Španielsko

Nabízíme k prodeji výjimečný apartmán o dispozici 5+kk a celkové ploše 227 m², který se nachází

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

2,260,000 € 12841 €/m²

Exkluzivní apartmán ve 52. patře s dechberoucím výhledem na moře v Benidormu

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Nabízíme k prodeji výjimečný apartmán o dispozici 3+kk a celkové ploše 111 m², který se nachází

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

915,000 € 10893 €/m²

Moderní vila s vyhřívaným bazénem a 3 ložnicemi blízko moře Zaton

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V klidné a vyhledávané lokalitě Zaton nedaleko historického města Nin nabízíme moderní novostav

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026