Marek Urbanovský - SPACE REALITY

Marek Urbanovský - SPACE REALITY

Platanová ulica 2/2355 90042 Miloslavov Slovensko

Marek Urbanovský - SPACE REALITY

Marek Urbanovský - SPACE REALITY (1  inzerát)

Miloslavov 90042 Miloslavov Slovensko

28 inzerátov v ponuke

Predáme nadštandartný RD v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 162.11 m²

Rodinný dom na predaj v Bratislave - Jarovce Exkluzívna vila v tichej ulici – Jarovce Ponúkame

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

ponúkame na predaj rovinatý pozemok v obci Jablonec

Reality Jablonec

Pozemok pre rodinné domy | 797 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý pozemok s 2i rodinným domom a s možnosťou využitia európ

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Jablonec

116 €/m2 116 €/m2

Predáme 6 stavebných pozemkov na dvojdomy v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Mandľová | 4,017 m²

Pozemky - bývanie na predaj v Bratislave - Jarovce Na predaj stavebný pozemok – Jarovce, Bratis

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

430 €/m2 430 €/m2

Predáme 2 izb byt na Jégeho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 52 m²

2-izbový byt na predaj v Bratislave - Ružinov Štýlový 2-izbový byt s lodžiou v top lokalite Ruž

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5288 €/m²