Center Reality

Center Reality

A.hlinku 445/25 97101 Prievidza

Center Reality

Center Reality s.r.o. (35  inzerátov)

Včelárska ulica 513 97101 Prievidza

35 inzerátov v ponuke

‼️ HORNÁ VES - KRÁSNY POZEMOK NA PREDAJ, okr. PRIEVIDZA ( 872 m2 ) ‼️

Reality Horná Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 872 m²

Center Reality . sk ponúka v predaji na žiadosť majiteľa POZEMOK v obci Horná Ves - okres Priev

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

46,000 € 53 €/m²

‼️ EXKLUZÍVNE - TOPOĽČANY - 2 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ,VÝBORNÁ LOKALITA‼️

Reality Topoľčany

2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 64 m²

Center Reality. sk - Ponúka na predaj v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 2 izbový byt v Topoľčan

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

128,900 € 2014 €/m²

Predané !!!! Krásny dvojizbový byt Centrum mesta Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Terézie Vansovej | 47 m²

Center Reality. sk Vám so súhlasom majiteľa ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj elegantný

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prievidza

109,900 € 2338 €/m²

‼️ PRENÁJOM - 2 IZBOVÉHO BYTU, PARTIZÁNSKE SÍDLISKO ŠÍPOK ‼️

Reality Partizánske

2 izbový byt | Malinovského | 62 m²

Center Reality. sk - ponúka so súhlasom majiteľa na prenájom 2 izbový byt v Partizánskom, sídli

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Partizánske

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

‼️ REZERVOVANÉ ‼️‼️ PREDAJ RODINÉHO DOMU, BYSTRIČANY - VIESKA okr. PD‼

Reality Prievidza

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

!!! EXTRÉMNE ZNÍŽENÁ CENA !!! ( pôvodná cena 186 000 eur )- ( CENA TERAZ 169 990 EUR ) !!!

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

169,990 € 1133 €/m²

‼️ NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PREROBENÝ NA 4 IZBOVÝ, PARTIZÁNSKE ‼️

Reality Partizánske

3 izbový byt | Horská | 77 m²

Center Reality. sk - ponúka so súhlasom majiteľa na predaj 3 izbový byt, ktorý bol rekonštrukci

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Partizánske

Cena dohodou

‼️ ZNÍŽENÁ CENA ‼️ NOVÁKY - RODINNÝ DOM NA PREDAJ, okr. PRIEVIDZA ‼️

Reality Prievidza

Rodinný dom | Nezadaná | 154 m²

!! NOVINKA !! Center Reality. sk - ponúka na predaj Rodinný dom v meste Nováky - okres Pr

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

164,990 € 1071 €/m²

‼️ ZÁHRADNÁ CHATKA S POZEMKOM ( 378 m2 ) NA PREDAJ, BRODZANY - PE ‼️

Reality Partizánske

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 16 m²

Center Reality. sk - ponúka na predaj Záhradnú chatku v Partizánskom - časť Brodzany. Chatka s

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

Cena dohodou

Ponuka krásneho slnečného pozemku v obci Poruba okres Prievidza

Reality Poruba

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 786 m²

CenterReality.sk Vám, so súhlasom majiteľa ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok na okraji

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Poruba

Cena dohodou

‼️ RODINNÝ DOM NA PREDAJ, OSLANY okr. PD ( VYUŽÍVANÝ NA PODNIKANIE ) ‼

Reality Prievidza

Rodinný dom | 178 m²

Center Reality. sk - ponúka so súhlasom majiteľa na predaj RODINNÝ DOM v obci OSLANY. Rodinný d

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

Cena dohodou

!!! Rodinný dom za výhodnú cenu, Baďan v Štiavnických vrchoch

Reality Baďan

Rodinný dom | 120 m²

Dobrý deň, S radosťou Vám predstavujem na predaj rodinný dom v malebnej obci Baďan v Štiavnick

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Baďan

Cena dohodou

❗️ RODINNÝ POL DOM NA PREDAJ PARTIZÁNSKE - CENTRUM MESTA ❗️

Reality Partizánske

Rodinný dom | . | 110 m²

Center Reality.sk - ponúka na predaj Rodinný pol dom v centre mesta Partizánske. Dom je postave

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánske

134,990 € 1227 €/m²

‼️ REZERVOVANÉ ‼️ZÁHRADA S CHATKOU NA PREDAJ, NÁVOJOVCE okr. PE) ‼️

Reality Partizánske

Záhrada | Nezadaná | 385 m²

Center Reality. sk - Dáva EXKLUZÍVNE do predaja na žiadosť majiteľa Záhradnú chatku, ktorá je p

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

48,000 € 125 €/m²

‼️ BYT NA PREDAJ, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - SÍDLISKO SEVER ( 3 IZBOVÝ) ‼️

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5 Apríla | 64 m²

Center Reality.sk - ponúka na predaj 3 izbový byt v Bánovciach nad Bebravou - sídlisko Sever. B

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Rodinný domček v obci Nitrica za výhodnú cenu okres Prievidza

Reality Nitrica

Rodinný dom | Dvorníky nad Nitricou | 130 m²

Dobrý deň, Realitná kancelária Center Reality. sk Vám ponúka na predaj pôvodný rodinný dom v m

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitrica

Cena dohodou

Predaj hospodárskej usadlosti Ranč v obci Klačno okres Prievidza

Reality Kľačno

Rodinný dom | . | 280 m²

Center Reality.sk Vám v exkluzívnom zastupeni so súhlasom majiteľa predstavuje jedinečnú nehnu

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kľačno

1 € 0 €/m²

‼️RODINNÝ DOM - NOVOSTAVBA NA PREDAJ, VEĽKÉ BIELICE okr. PARTIZÁNSKE‼️

Reality Partizánske

Rodinný dom | Nezadaná | 163 m²

! NOVO SKOLAUDOVANÝ V r. 2026 RODINNÝ DOM - NOVOSTAVBA ! Center Reality.sk - ponúka so súhlaso

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánske

Cena dohodou

‼️ REZERVOVANÉ ‼️ RODINNÝ DOM NA PREDAJ, KOLAČNO okr. PARTIZÁNSKE ‼️

Reality Partizánske

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Center Reality. sk - v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánske

Cena dohodou

‼️ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, PREDAJ - VEĽKÉ KRŠTEŇANY (PE)‼️

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 988 m²

Center Reality. sk - ponúka v zastúpení majiteľa pozemok na predaj v obci Veľké Kršteňany okres

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

44,990 € 46 €/m²

‼️ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, PREDAJ - VEĽKÉ KRŠTEŇANY ‼️

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,079 m²

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

48,990 € 45 €/m²

Záhradka s chatkou v osade Východ - Prievidza

Reality Prievidza

Záhrada | Nezadaná | 172 m²

Center Reality.sk Vám, so súhlasom majiteľa ponúka na predaj záhradku s chatkou v chatovej obla

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

1 €/m2 1 €/m2

Na predaj murovaná garáž pod Skalkou v meste Prievidza

Reality Prievidza

Garáž | Nezadaná | 17 m²

Center Reality.sk Vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka na predaj murovanú gar

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

12,500 € 735 €/m²

‼️ PARTIZÁNSKE - 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ, CENTRUM MESTA ‼️

Reality Partizánske

3 izbový byt | Makarenkova | 63 m²

Center Reality. sk - IBA U NÁS V PONUKE je na žiadosť majiteľov v predaji 3 izbový byt v centre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Partizánske

95,000 € 1508 €/m²

‼️ PARTIZÁNSKE - ZÁHRADA NA PREDAJ ‼️

Reality Partizánske

Záhrada | Nezadaná | 132 m²

Center Reality. sk - ponúka v predaji na žiadosť majiteľa Záhradku v záhradnej osade Partizáns

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

13,000 € 98 €/m²