Bosen Group s.r.o.

Arise

Hattalova 12/A 831 03 Bratislava
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

14 inzerátov v ponuke

ARISE | Prenájom 3-izbového domu s pozemkom, Šimonovany

Reality Partizánske

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na prenájom 3-izbový rodinný dom n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Partizánske

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

ARISE | Veľký pozemok s rodinným domom v obci Ješkova Ves

Reality Ješkova Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,445 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok s vidie

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ješkova Ves

31.4 €/m2 31 €/m2

člen NARKS

Arise | Pozemok s výbornou dostupnosťou – Malé Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,304 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstav

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

55 €/m2 55 €/m2

člen NARKS

Hľadáme na kúpu 1-izbový byt, garsónku – seriózny záujem

Reality Partizánske

1 izbový byt | Malá Okružná | 35 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group hľadá 1-izbový byt, garzonku pre konkrétneho

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

70,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

ARISE | Predaj rodinný dom s garážou – Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | - | 240 m²

Na predaj: priestranný viacgeneračný rodinný dom s dvojgarážou, Hontianske Nemce (okres Krupina

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

148,990 € 621 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ARISE / REZERVOVANÝ 4 izbový byt na predaj.

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Poľnohospodárska | 81 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,000 € 2765 €/m²

člen NARKS

ARISE | Predaj obchodný a skladový priestor v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fedinova | 380 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj / prenájom obchodný a sk

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 947 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRENAJATÉ |ARISE | Na prenájom svetlý 3-izbový byt s loggiou, Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Dukelská | 65 m²

Realitná kancelária ARISE, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom veľmi príjemný a svet

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Modra

795 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kúpime pozemok na Poľane!

Reality Hriňová

Lesná pôda | - | 0 m²

Hľadáme a kúpime pozemok na Poľane. LOKALITA: Hrochotská dolina, vnútro kaldery alebo okolie h

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Hriňová

10,000 €

člen NARKS

ARISE | Priestranný 2i. byt 70 m² s garážou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianská | 61.25 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom priestranný, svetlý a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

ARISE | Priestranný 3,5-izbový byt – Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | Veľká Okružná | 75 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám exkluzívne ponúka na predaj 3,5-izbový b

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Partizánske

95,000 € 1267 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ARISE | Predaj kancelárie pre váš biznis.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Panónska | 72.56 m²

Kancelársky, administratívny priestor na PREDAJ – Panónska cesta, Petržalka Na fotkách vidíte

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3170 €/m²

člen NARKS

ARISE | Rekreačná chata s pozemkom Vtáčnik, okres Prievidza

Reality Oslany

Chalupa, rekreačný domček | - | 107 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj rekreačnú chatu s pekným

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oslany

99,900 € 978 €/m²

člen NARKS

ARISE | Predaj-exkluzívny pozemok s panorámou Partizánskeho

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | - | 15,420 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj Investičný pozemok s pan

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

39 €/m2 39 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka