19 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Račianska | 55 m²
Ponúkame na prenájom elegantný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom proje
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 64.68 m²
Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023,
225,900 € 3493 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²
Ponúkame na predaj útulný rodinný dom so slnečnou záhradou v pokojnej obci Bardoňovo. Nehnuteľn
67,500 € 587 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná | 1,301 m²
Splnený sen – vrátiť sa domov z práce po náročnom dni na miesto, kde sa budete cítiť ako na dov
300 €/m2 300 €/m2
Rodinný dom | Cirokova | 221 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový dom v mestskej časti Bratislava V – Čunovo. Táto lokalita je ideáln
Cena dohodou
3 izbový byt | Ružová | 64.6 m²
Ponúkame Vám na predaj zaujímavú ponuku 3 izbového bytu o výmere 64,6 m2 so záhradou, ktoré má
258,000 € 4164 €/m²
2 izbový byt | Rezidenčná | 78.29 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe. Byt sa nachádza v uzavretom
259,143 € 3175 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | ulica Pri akadémii | 758 m²
Ponúkame na predaj krásny, rovinatý pozemok o výmere 758 m² v skvelej lokalite Hrubá Borša v te
280 €/m2 280 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Janovecká | 470 m²
Almonds Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Hrubá Borša. Ide o pozemok v zastavanej ča
270 €/m2 270 €/m2
3 izbový byt | Záhrebská | 90.05 m²
Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na vyhľadávanej Záhrebskej u
399,990 € 4442 €/m²
3 izbový byt | Čučoriedková | 84 m²
Hľadáte miesto, kde sa budete naozaj cítiť ako doma? Tento výnimočne príjemný 3-izbový byt vás
368,000 € 4381 €/m²
2 izbový byt | Budatínska | 54 m²
Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový byt v bytovom komplexe Solar na Budatínskej ulici
241,000 € 4463 €/m²
3 izbový byt | Hrobákova | 72 m²
Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt s dostatkom úložného
Cena dohodou
Garáž | Mraziarenská | 14 m²
Ponúkame na prenájom garážové státie o výmere 14 m² v modernom objekte Octopus na Mraziarenskej
100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Rovná ulica | 160 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť kúpiť moderný, elegantný a priestranný 4-izbový rodinný
378,800 € 2368 €/m²
Apartmán | Rezidenčná ulica | 125.63 m²
Predstavte si každodenný život v prostredí, ktoré spája pokoj, priestor a moderný komfort. Ponú
Info v RK
Apartmán | Rezidenčná ulica | 125.63 m²
Info v RK
Rodinný dom | Zrínskeho | 300 m²
Historická vila na Hradnom kopci – Zrínskeho ulica, Bratislava Ponúkame na predaj jedinečnú hi
1,350,000 € 4500 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 32 m²
Ponúkame na predaj exkluzivny apartmán. Byt je v minimalistickom štýle pripravený pre náročného
199,999 € 21 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.