(Ju-ZneMQU2O) Aktualizovaný: 12. 02. 2024 1. publikácia: 12. 02. 2024

Nočný klub pod hradom v Nitre

Mostna 42
Nitra • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena na vyžiadanie

Základné informácie

Druh:
Obchodné priestory

Typ:
Výmena

Úžitková plocha:
0 m²
Info

Výmena komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Mostna.


Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA. INFO:


Rozloha:100m2
Mesačný nájom 800€ Energie 150-200€ (podľa spotreby). Odstupné s dohodou. Sme ochotní pristúpiť aj na alternatívu záloha +splátky.


Popis nehnuteľnosti:
Odstúpime kompletne zrekonštruovaný a zabehnutý nočný klub s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Priestor odstupujeme kompletne zariadený vrátane zvukovej a svetelnej techniky. Priestor disponuje kvalitnou vzduchotechnikou (odsávanie/prívod vzduchu) a klimatizáciou. Nie je potrebná žiadna ďalšia investícia. INFORMÁCIE O PRIESTORE: Kapacita sedenie: 80 Kapacita spolu: 150 ZARIADENIE: - Vzduchotechnika - Klimatízácia - Osvetlenie: 2x Otočná hlava, RGB LED bary za DJ-om a na strope s ovládaním cez PC, Laser Cameo - Kompletné ozvučenie Electro Voice (2x bass EV EKX 18SP, 3x monitor EV EKX 12P) - Mixpult Pioneer DJM900NXS - Úsporná chladnička, úsporná mraznička - Barové stoličky, stoly a sedacie lavice vyrobené na zakázku - Pánske a dámske WC - Sklad - Dekorácie


Nie je nutná ďalšia investícia.


Information for foreign investors:Nitra is a city in western Slovakia. It is located in the Nitra region and is the fifth largest city in Slovakia. It has approximately 77,000 inhabitants and is famous for its historical monuments and beautiful architecture. Nitra is also the seat of several universities and a cultural and educational centre in Slovakia.


Prečítať viac
Charakteristika

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ľuboš Kolek

Nitra

09052425...0905242577 zobraziť číslo

FinProfit REAL

Chrenovská 14 • 94901, Nitra (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

Cena na vyžiadanie

Kontakt na predajcu

Ľuboš Kolek

Nitra

09052425...0905242577 zobraziť číslo