61496 (Ju1m0-wRYoM) Aktualizovaný: 19. 05. 2026 1. publikácia: 19. 05. 2026

Stavebný pozemok Župčany, Prešov 8 min., 770 m2

Prešov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

98,400 € 128 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre bytovú výstavbu

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
770 m²
Info
Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Župčany, len 8 minút autom od mesta Prešov a so skvelým napojením na diaľnicu. Nachádza sa v zastavanej časti obce. Parcela je mierne svahovitá, má už elektrickú prípojku, ostatné IS sú na jej hranici. Prístupová cesta je obecná, s verejným osvetlením, optickým internetom a drenážou na odvod dažďovej vody. Odporúčame vidieť! PRE VIAC INFORMÁCIÍ A MOŽNOSŤ OBHLIADKY NÁS KONTAKTUJTE NA: Ingrid Marcinová - marcinova@tureality.sk alebo Ing. Emanuel Marcin - marcin@tureality.sk alebo na tel. čísle +421 41 3217800
Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Osobné

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Plocha pozemku:
770 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ingrid Marcinová

Prešov

TUreality s.r.o.

Masarykova 22 • 080 01, 524140
Celá ponuka spoločnosti

98,400 € 128 €/m²

Kontakt na predajcu

Ingrid Marcinová

Prešov