8603 (Jurij06aJzg) Aktualizovaný: 20. 05. 2026 1. publikácia: 20. 05. 2026

Rovinatá záhrada 874 m² v Bratislave – Dúbravka

-
Bratislava-Dúbravka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

105,000 € 120 €/m²

Základné informácie

Druh:
Záhrada

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
874 m²
Info
Predstavte si miesto, kde si po náročnom dni v meste môžete sadnúť pod ovocné stromy, vychutnať si pokoj, ticho a vlastný kúsok zelene – a pritom zostať stále v Bratislave.

Na predaj ponúkame rovinatý pozemok – záhradu s rozlohou 874 m² v obľúbenej lokalite Na vrátkach v bratislavskej mestskej časti Dúbravka.

Pozemok je oplotený z troch strán, nachádza sa v bezprostrednom kontakte so zastavaným územím a rekreačnými chatami využívanými aj na celoročné bývanie v existujúcej záhradkárskej oblasti s priamym prístupom autom. Nachádza sa tu obecná voda, menšia drevená chatka na odkladanie náradia a množstvo ovocných stromov a kríkov – dula, jablone, hrušky, čerešne, višne, lieskový orech či ríbezle. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú ďalšie záhrady a väčšie chaty, z ktorých viaceré sú využívané aj na celoročné bývanie.

Základné parametre:

lokalita: Bratislava – Dúbravka, Na vrátkach
výmera: 874 m²
voda: obecná voda na pozemku
stavby: malá drevená chatka na náradie
oplotenie: z troch strán
využitie: oddych, záhradkárčenie, rekreácia, investícia do budúcnosti

Lokalita:

Dúbravka patrí medzi vyhľadávané mestské časti Bratislavy vďaka výbornej občianskej vybavenosti, dostupnosti MHD, rýchlemu napojeniu do mesta aj blízkosti prírody Malých Karpát. Lokalita Na vrátkach má príjemný záhradkársky charakter, no zároveň zostáva súčasťou mesta. V okolí nájdete bývanie, služby, školy, obchody aj možnosti aktívneho oddychu.

Táto ponuka je ideálna pre človeka, ktorý nechce len obyčajný pozemok, ale vlastný zelený priestor v Bratislave – miesto na oddych, pestovanie, víkendové úniky aj dlhodobé uchovanie hodnoty.

V cene je zahrnuté:

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu sprostredkujeme hypotekárny úver za najvýhodnejších podmienok, šitý na mieru kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri osobnej prehliadke alebo telefonicky.

Ing. Lenka Miklovičová, RSc. - 0902 616 542

Informácie o nehnuteľnosti sú zverejnené so súhlasom a vedomím vlastníka.

Sme členom siete Realitné kancelárie s.r.o.

Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Osobné

Plocha pozemku:
874 m²
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Lenka Miklovičová, RSc.

Realitné kancelárie - Lenka Miklovičová

Realitné kancelárie

Pobedim 473 • 91623, Pobedim
Celá ponuka spoločnosti

105,000 € 120 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Lenka Miklovičová, RSc.

Realitné kancelárie - Lenka Miklovičová