013-14-SIHA (JuJ7sHiFjrR) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Predaj, stavebný pozemok - Jur nad Hronom (013-14-SIHA)

Jur nad Hronom • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

44,000 € 89 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
496 m²
Info
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti obce Jur nad Hronom s výmerou 496 m².

Pozemok sa nachádza v príjemnej lokalite s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou a je ideálny na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Základné informácie:

Výmera pozemku: 496 m²
Všetky inžinierske siete pri pozemku
Vydané stavebné povolenie
Nové oplotenie
Asfaltová prístupová cesta
Zastavaná časť obce
Veľmi dobrá občianska vybavenosť

Výhodou je výborná dostupnosť do okresného mesta Levice, ktoré je vzdialené len približne 14 minút autom.

💰 Cena: 44 000€

📞 Kontakt:
Simona Hajduová
0902 773 772 📱
✉️ hajduova@realitybemi.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Plocha pozemku:
496 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Simona Hajduová

Levice

BeMi realitná kancelária

Ľ. Štúra 15 • 934 01, Levice
Celá ponuka spoločnosti

44,000 € 89 €/m²

Kontakt na predajcu

Simona Hajduová

Levice