997342 (JukunoiPmSl) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Pozemok v obci Veľké Leváre

Veľké Leváre • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

66,240 € 160 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
414 m²
Info
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Veľké Leváre, nachádzajúci sa v novovybudovanej lokalite Pri cintoríne. Ide o ideálne miesto pre výstavbu rodinného domu v pokojnom prostredí s dobrou dostupnosťou do Malacky aj Bratislava.
Pozemok má výmeru 414 m² a je rovinatý, vhodný na výstavbu rodinného domu.
Inžinierske siete pri pozemku:
• elektrina
• voda
• kanalizácia

Cena nehnuteľnosti je 66.240,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 3.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 69.240,-Eur celkom.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Maxim Real?
- Cena nehnuteľnosti je pre Vás konečná - neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.
- Okrem bezplatného advokátskeho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.
- K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma.
- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne
Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Osobné

Terén pozemku:
Rovinatý

Plocha pozemku:
414 m²

Elektrina:
Na pozemku - 230 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Peter Chvála

Maxim Real s.r.o.

Maxim Real

Dúbravská cesta 2 • 84104, Bratislava - Karlova Ves
Celá ponuka spoločnosti

66,240 € 160 €/m²

Kontakt na predajcu

Peter Chvála

Maxim Real s.r.o.