(JuHrN5P0H1N) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 15. 05. 2026

Pozemok pre výstavbu rekreačného domu v Lamači na predaj

Bratislava-Lamač • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

290,000 € 433 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
669 m²
Info
Plánky (Bratislava IV – Lamač) – na predaj slnečný pozemok v príjemnom prostredí neďaleko lesa
Ponúkame na predaj slnečný pozemok v lokalite Lamač – Plánky, situovaný v krásnom a pokojnom prostredí obklopenom prírodou.
Pozemok má výmeru 669 m², je vyčistený a mierne svahovitý. Prístup k pozemku je zabezpečený asfaltovou komunikáciou.
Nachádza sa v stabilizovanom území s funkčným kódom 1203. Na pozemku sú dostupné inžinierske siete – elektrická energia a mestská voda, odpad je riešený žumpou.
Pozemok je určený na výstavbu celoročne obývateľnej rekreačnej chaty. Aktuálne prebieha schvaľovací proces na výstavbu rekreačnej chaty – drevodomu. K dispozícii je štúdia aj projektová dokumentácia.
K pozemku bolo vydané kladné stanovisko mestskej časti k výstavbe rekreačného objektu pre individuálnu rekreáciu s jedným podzemným podlažím, jedným nadzemným podlažím a podkrovím. Povolená zastavaná plocha je 157 m² a maximálna výška objektu 6,4 m.

Lokalita ponúka výnimočné spojenie prírody a dostupnosti mesta. Les v bezprostrednej blízkosti je ideálny na turistiku, cyklistiku aj oddych.

cena: 290.000,-EUR
Prečítať viac
Charakteristika

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Pripravenosť k výstavbe:
Schválené v územnom pláne

Plocha pozemku:
669 m²

Elektrina:
Na pozemku - 230 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Ingrid Ilavská

RK Ing. Ingrid Ilavská

RK Ing. Ingrid Ilavská

Lazaretská 13 • 81108, Bratislava-Staré Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

290,000 € 433 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Ingrid Ilavská

člen NARKS
RK Ing. Ingrid Ilavská