8504 (Ju1BzWoq1ix) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Pozemok pre váš vysnívaný domov Vyšná Šebastova - Prěsov

-
Vyšná Šebastová • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

28,800 € 91 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
317 m²
Info
Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do mesta? Proximity real vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok v novej, rozvíjajúcej sa časti obľúbenej obce Vyšná Šebastová, len na skok od Prešova.

Základné informácie:

• Výmera: 317 m² (ideálna plocha pre útulný dom s nízkymi nákladmi na údržbu).

• Využitie: Vhodný na výstavbu samostatne stojaceho menšieho rodinného domu alebo bungalovu.

• Inžinierske siete: Na pozemku budú vybudované prípojky na elektrinu, obecnú vodu a kanalizáciu.

• Stav: Pozemok je momentálne neoplotený, čo vám umožňuje naplánovať si ohradenie a vstup presne podľa vašich predstáv.

Prečo si vybrať práve túto lokalitu?

Vyšná Šebastová je známa svojou priateľskou atmosférou a nádherným prírodným okolím, ktoré priam volá po prechádzkach.

• Pokoj a ticho: Nová štvrť zaručuje moderné susedstvo a kľud od mestského ruchu.

• Skvelá dostupnosť: Do Prešova sa dostanete za pár minút. Ak uprednostňujete MHD, zastávka autobusu sa nachádza len kúsok od pozemku.

• Príroda na dosah: Obec je bránou k relaxu v prírode, no zároveň vám nič podstatné nechýba.

Tento pozemok je perfektnou voľbou pre mladý pár, jednotlivca alebo seniorov, ktorí hľadajú alternatívu k bytu s vlastnou záhradkou a terasou. Menšia metráž znamená menej kosenia a viac času na kávu na terase!

Allan Jarek
📧 allan.jarek@proximityreal.sk
📞 +421 901 711 368
Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Osobné

Plocha pozemku:
317 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Allan Jarek

Realitné kancelárie - Košice

Realitné kancelárie

Pribinova 4 • 821 09, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

28,800 € 91 €/m²

Kontakt na predajcu

Allan Jarek

Realitné kancelárie - Košice