12730958 (JuqWwgA5EQj) Aktualizovaný: 24. 05. 2026 1. publikácia: 24. 05. 2026

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v obci Jelka, len 30km od BA

Hlavná
Jelka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

89 €/m2 89 €/m2

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
2,726 m²
Info
Ponúkame na predaj stavebný pozemok (možnosť rozparcelovania na 5 pozemkov) v centre obce JELKA, len 30km od BA.

Celková výmera pozemku je 2 726 m². Šírka pozemku od ulice je približne 30 m a v zadnej časti sa rozširuje na cca 47 m, čo poskytuje množstvo možností na výstavbu a využitie priestoru.

Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite priamo pri centre obce Jelka, s výbornou dostupnosťou obchodov, služieb a kompletnej občianskej vybavenosti. Je určený na výstavbu rodinného domu, pričom pred pozemkom sú dostupné všetky inžinierske siete. Vhodné aj pre developerov ako investícia.

CENA: 89 euro /m2

Celková cena: 242 614,-

Obec Jelka je ideálnym miestom pre pokojné rodinné bývanie. Vďaka výbornej polohe ponúka rýchlu dostupnosť do Bratislavy, Galanty aj Dunajskej Stredy. V obci sa nachádzajú školy, škôlky, potraviny, lekárne, obecný úrad aj ďalšie služby potrebné pre komfortný každodenný život. Lokalita je tichá, príjemná a vhodná pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v spojení s dobrou dostupnosťou miest.

Okolie ponúka možnosti relaxu pri vode, vodných športov či kanoistiky. Vo vedľajšej obci Veľké Úľany sa nachádza aj golfové ihrisko Sedín GOLF, Ekopark Relax, ktorý ponúka množstvo aktivít pre deti aj dospelých.

Plocha pozemku:
2,726 m²

Šírka pozemku:
30 m

Dĺžka pozemku:
47 m
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Ivana Rišňovská, RSc.

Spirit reality s. r. o.

SPIRIT REALITY

Továrenská 14 • 81109, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

89 €/m2 89 €/m2

Kontakt na predajcu

Mgr. Ivana Rišňovská, RSc.

Spirit reality s. r. o.