(Jufusm6riT3) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Na predaj, záhradka s chatkou, Skalica - Líštiny

Lištiny
Skalica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

28,000 € 77 €/m²

Základné informácie

Druh:
Záhrada

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
364 m²
Info
3RP Reality ponúka na predaj záhradku s chatkou vo vinohradníckej oblasti Líštiny v Skalici. Zastavaná plocha chatky má rozmery 5,8m x 3,8m. Skladá sa zo vstupnej chodby a väčšej miestnosti. Na pozemku je ešte jedna menšia chatka na záhradné zariadenia. Rozmer pozemku je cca 19x20m. Pozemok je na vstupe ohraničený murovaným plotom. Na pozemku sa nachádzaú korene viniča a ovocné stromy. K pozemku je od hlavnej cesty prístup po panelovej ceste a cca 30m po trávnatej ceste, ktorá je veľmi dobre udržiavaná aj ostatnými spoluvlastníkmi cesty.
Kúpou získate ideálne miesto na oddych s dobrou dostupnosťou a pekný výhľadom na okolie Skalice.

Cena: 28 000,-€

Kontakt na makléra: Miroslav Štvrtecký tel: 0903 716 701

V cene je zahrnuté realitné a právne poradenstvo, vypracovanie zmluvnej dokumentácie, podanie návrhu na prevod vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností a úhrada súvisiacich poplatkov.
Prečítať viac
Charakteristika

Terén pozemku:
Iný

Plocha pozemku:
364 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Miroslav Štvrtecký

3RP Reality

3RP Reality

Hurbanova 542 • 90501, Senica
Celá ponuka spoločnosti

28,000 € 77 €/m²

Kontakt na predajcu

Miroslav Štvrtecký

3RP Reality