131761 (JuHuHM1UR5w) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

Na predaj - veľkorysý stavebný pozemok so šírkou 27m v obci Malé Ripňany

Nevyplnená
Malé Ripňany • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

59,820 € 60 €/m²

Základné informácie

Druh:
Komerčná zóna

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
997 m²
Info
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s vynikajúcou orientáciou a nadštandardnými rozmermi v pokojnej obci Malé Ripňany. Vďaka svojej šírke 27 metrov je tento pozemok perfektnou voľbou nielen pre privátneho klienta, ale predstavuje aj skvelú biznis príležitosť pre investora či developera.

Základné parametre pozemku:
Celková výmera: 997 m²
Orientácia: Skvelá celodenná svetelnosť pre maximálne využitie slnečnej energie (ideálne pre fotovoltiku či presvetlené terasy).
Siete: k dispozícii je voda, elektrika aj plyn.
Biznis potenciál: Ideálny na výstavbu komfortného rodinného domu i dvojdomu. Nadštandardná šírka pozemku až 27 metrov umožňuje pohodlné osadenie dvoch samostatných bytových jednotiek (dvojdomu) vedľa seba, pričom každá polovica bude mať k dispozícii dostatočne široký pozemok, vlastný komfortný vstup a parkovanie pre autá.

Prečo investovať a bývať v Malých Ripňanoch?
Obec Malé Ripňany predstavuje dokonalý kompromis medzi pokojným vidieckym životom a výbornou dostupnosťou do okolitých miest, čo z nej robí čoraz vyhľadávanejšiu lokalitu pre mladé rodiny. Obec má vynikajúce logistické napojenie. Mestá Nitra, Topoľčany, Hlohovec či Piešťany sú dostupné autom do 20–25 minút. Kompletnú infraštruktúru vrátane základnej a materskej školy, zdravotného strediska, lekárne, pošty a obchodov nájdete v tesne susediacej, prepojenej obci Veľké Ripňany (vzdialenej len 2 minúty autom).

Pozemok sa nachádza v tichej uličke s novou prístupovou cestou, čo garantuje estetické prostredie nových rodinných domov a zvyšuje celkovú hodnotu nehnuteľnosti do budúcna.

Zabezpečíme kompletný právny, procesný a poradenský servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Neváhajte nás kontaktovať a prediskutovať potenciál tohto pozemku na osobnej obhliadke!

Plocha pozemku:
997 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Martin Brezina

RE/MAX Cress

REMAX Slovakia

Továrnická 2104/19 1 • 955 01 , Topoľčany
Celá ponuka spoločnosti

59,820 € 60 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Martin Brezina

RE/MAX Cress