021419 (Jue55xLTXFQW) Aktualizovaný: 13. 06. 2023 1. publikácia: 12. 04. 2019

Prenájom samostatných výrobných - skladových priestorov v areáli s rozsiahlym pozemkom 5859 m2 v Bán

nezadaná
Bánovce nad Bebravou • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena dohodou

Základné informácie

Druh:
Skladový objekt

Typ:
Podnájom

Úžitková plocha:
0 m²
Info
Poloha: areál s výrobnými, skladovými a kancelárskymi priestormi a s vysporiadaným rozsiahlym pozemkom sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou. Má jedinečnú polohu s veľmi dobrou dostupnosťou k frekventovanému hlavnému ťahu TN - Prievidza ako aj samostnému mestu a križovatke smer TN - Prievidza - Topoľčany. Príjazd je zabezpečený miestnou komunikáciou aj pre kamióny, vedúcou k veľkému vydláždnému parkovisku pred areálom. Je situovaný na vlastnom, ohradenom pozemku o veľkosti 5859 m2 s vlastným vstupom priamo z cesty. Veľkosť pozemku poskytuje možnosť ďalšieho rozširovania budovy a riešenia prístavby, prípadne rozširovania parkovacích a iných plôch.
Opis: budova je jednopodlažná, prízemná so sedlovou strechou. Pozostáva z časti kancelárií a sociálneho zázemia, výrobných a skladových priestorov. Pred budovou je veľké parkovisko a vedľa budovy momentálne voľná zatrávnená plocha s komunikáciou do výroby a skladov. Budova je napojená na vodovod, a el. energiu ( dostatočne dimenzovanou pre výrobu s trafostanicou priamo na pozemku ). Odpad je zvedený do vlastnej veľkokapacitnej žumpy. Vstup do budovy je cez osobné vstupy, dvojkrídlové brány a samostatné vstupy do výroby a skladov.
Kancelárske priestory tvoria - vstupná chodba s recepciou a samostatnou kanceláriou vrátnika, dve veľké kancelárie pre THP pracovníkov, spoločenská miestnosť ( zasadačka ), sociálne zázemie a kuchynka s jedálňou. Výrobná časť budovy je tvorená samotným výrobným priestorom, sociálnou časťou ( so sprchami a šatňami ), striekacou kabínou, sušiarňou a kotolňou. Zastavaná plocha výrobnej a administratívnej budovy je 1297 m2. Budova pokračuje medziskladom ku samostatnej zadnej časti pozostávajúcej zo skladových priestorov a samostatnej striekacej kabíny so zastavanou plochou 629 m2. Budova je vystavaná z pórobetónových tvárnic, podlahy sú betónové ( v časti kanc. priestorov dlažba, v samotných kanceláriách koberce ), stropy sú tvorené kovovou konštrukciou prekrytou sadrokartónom so zateplením. Strecha je tvorená kovovou konštrukciou prekrytou plechovou krytinou s pozinkovou povrchovou úpravou. Okná budovy sú plastové. Vykurovanie je zabezpečené v kancelárskej časti lokálnymi vykurovacími telesami elektrickými, vo výrobných a skladových priestoroch ( okrem medziskladu ) ústredným kúrením so splynovacím kotlom na tuhé palivo. Sušiareň je napojená na samostatný kotol. Ku vybaveniu výr. priestorov patrí aj rozvod elektroinštalácie k jednotlivým výrobným zariadeniam. ..
Prenájom: možnosť prenájmu časti haly ( možnosť predelenia ) so samostatným vstupom v dohodnutej rozlohe, prípadne časti administratívnych priestorov. Ponúkame predelenie hál a vytvorenie samostatných výrobných - skladových priestorov.
Cena nájmu sa stanový podľa veľkosti prenajatej plochy.
Prečítať viac
Charakteristika

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Zastavaná plocha:
1 926 m²

Plocha pozemku:
5 859 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

REALISS - reality, s.r.o.

REALISS - reality, s.r.o.

09117152...0911715229 zobraziť číslo

REALISS - reality, s.r.o.

Janka Matušku 751 • 95701, Bánovce nad Bebravou (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

Cena dohodou

Kontakt na predajcu

REALISS - reality, s.r.o.

REALISS - reality, s.r.o.

09117152...0911715229 zobraziť číslo