996066 (JuUT1rcO5EL) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Ponúkame na predaj veľkú dvojgaráž v Pukanci s pozemkom a altánkom

Pukanec • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

39,000 € 197 €/m²

Základné informácie

Druh:
Garáž

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
198 m²
Info
Ponúkame na predaj priestrannú dvojgaráž v obci Pukanec s pozemkom a altánkom. Nehnuteľnosť je ideálna na využitie ako autoservis, remeselná dielňa, skladové priestory alebo po úprave aj ako rekreačný objekt či víkendová chatka.
Dvojgaráž disponuje vnútornou výškou až 3 metre, čo umožňuje pohodlný vjazd aj pre väčšie vozidlá alebo realizáciu rôznych podnikateľských a hobby aktivít.
Garáž č 1, 4,5m x 5,7m, č 2, 3,7m x 5,7m. Súčasťou nehnuteľnosti je aj pozemok so záhradkou a príjemným altánkom, ktorý poskytuje priestor na oddych či posedenie.
Výhodou je pokojná lokalita s dobrým prístupom a široké možnosti využitia podľa vlastných predstáv.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
198 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Rok výstavby:
1984

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
2

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zastavaná plocha:
60 m²

Elektrina:
Na pozemku - 400 V

Odpadové vody:
Na pozemku - Kanalizácia

Plyn:
Nedostupné

Voda:
Na pozemku

Vybavenie:
Lodžia, Predzáhradka, Garáž, Pivnica, Verejné parkovanie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Gregor Galeta

EURO-ROYAL REALITY s.r.o.

EURO-ROYAL REALITY s.r.o.

SNP 129 • 96501, Žiar nad Hronom
Celá ponuka spoločnosti

39,000 € 197 €/m²

Kontakt na predajcu

Gregor Galeta

EURO-ROYAL REALITY s.r.o.