12161148 (JuXpEWLWD3a) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Parkovacie miesto

Košice-Dargovských hrdinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

15,999 € 1231 €/m²

Základné informácie

Druh:
Garáž

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
13 m²
Info
Ponúkam na predaj vonkajšie parkovacie miesto na ulici Na Hore 12 v mestskej časti Sídlisko Dargovských hrdinov.

Parkovacie miesto sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s výbornou dostupnosťou a bezproblémovým prístupom. Vhodné pre obyvateľov bytového domu alebo ako investícia na prenájom.

Výhody:

jednoduchý prístup,

pokojná lokalita 🌿 ,

bezproblémové parkovanie počas celého dňa,

osvetlenie ,

dobrá občianska vybavenosť v okolí.

Cena: 16 000€ .

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať pre viac informácií alebo obhliadku.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
13 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Tatiana Hakiová

Diamond Reality, s.r.o.

Diamond reality

Hollého 1523/3 • 040 01, Košice - Juh
Celá ponuka spoločnosti

15,999 € 1231 €/m²

Kontakt na predajcu

Tatiana Hakiová

Diamond Reality, s.r.o.