(JuCkpIWNd_R) Aktualizovaný: 26. 11. 2025 1. publikácia: 26. 11. 2025

Na predaj polyfunkčná budova v plnej prevádzke na pešej zóne v Leviciach

Levice • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

460,000 € 460000 €/m²

Základné informácie

Druh:
Polyfunkčný objekt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
1 m²
Info
Patriot reality vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu, ktorá sa nachádza na pešej zóne v centre mesta Levice. Budova pozostáva z 2 nadzemných podlaží. Na prízemí sa nachádzajú aktívne dve prevádzky jedna sa využíva ako kaviareň, náleží k nej aj vonkajší priestor vhodný pre sedenie a druhá je menšia vináreň. Na prvom nadzemnom poschodí sa nachádza 6 kancelárií, v rôznych výmerách – sú vydané pre služby a kancelárie. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza veľkometrážny byt s balkónom. Byt v minulosti slúžil aj ako advokátsky úrad ktorý pozostával z 5 kancelárií – je možné ho jednoduchým spôsobom bez nutnosti rekonštrukcie opäť využívať týmto účelom.

Budova bola kolaudovaná v roku 2000. Majitelia sa o budovu starajú a podľa potreby, renovujú už opotrebované priestory či technológie – ako sú nový kotol, nové toalety, nová fasáda budovy a jej odkvap, postupne sa posledné dva roky pridali pre určité prevádzky nové klimatizácie, podľa potreby sa renovovali aj priestory, aby vyhovovali požiadavkám a normám služieb či kancelárií.

Z technického hľadiska: budova má svoju kotolňu, kúrenie je ústredné teplovodné, je napojená na kanalizáciu, plyn, elektriku. Každý priestor v budove má pri vchodových dverách zvonček, tým sa zamedzuje vstup nežiadaným osobám v spoločných priestoroch. Celý objekt je pod bezpečnostným systémom a kamerovým systémom a každý samostatný priestor má svoj vlastný bezpečnostný alarm.

K polyfunkčnej budove je znalecký posudok.
Pri vážnom záujme vám rada poskytnem bližšie informácie ohľadom ponúkanej nehnuteľnosti.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
1 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
2000

Počet nadzemných podlaží:
2

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zastavaná plocha:
1 m²

Elektrina:
Na pozemku - 230 V

Odpadové vody:
Na pozemku - Kanalizácia

Plyn:
Na pozemku

Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Erika Kosnovská

PATRIOT Reality

PATRIOT Reality

Kalvínske námestie 2 • 93401, Levice
Celá ponuka spoločnosti

460,000 € 460000 €/m²

Kontakt na predajcu

Erika Kosnovská

PATRIOT Reality