19 (JuePyZjoY3V) Aktualizovaný: 24. 05. 2026 1. publikácia: 19. 01. 2024

Na predaj polyfunkčná budova v Nových Zámkoch

Nové Zámky
Nové Zámky • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

920,000 € 1150 €/m²

Základné informácie

Druh:
Polyfunkčný objekt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
800 m²
Info
Ponúkame na predaj polyfunkčnú budobu, ktorá sa nachádza v Nových Zámkoch.

Odporúčame ! výborná investičná príležitosť !

BUDOBA
- v budove sa nachádza 11 bytových jednotiek (garsonky a 2 izbové byty a3-izbový byt)
- na prízemí budovy sa nachádzajú aj komerčné priestory rôznej výmery (38m2, 70m2, 104m2,...)
- úžitková plocha budoby je okolo 800m2
- vykurovanie plynovým kotlom
- všetky inžinierske siete sú dotiahnuté do budovy (elektrina, plyn, mestská voda, kanalizácia)

POZEMOK
- výmera pozemku je 2256m2
- pred pozemkom a priamo na pozemku sa nachádzajú parkovacie miesta

DISPOZIČNE RIEŠENIE - pôdorys budovy je k dispozícii
Prízemie: komerčné priestory (5x) + priechod so skladovacou plochou + samostatná budova s garsonkou
Poschodie: bytové jednotky (10x)

BYTY - rozloženie
3x garsónka
7x 2-izbové byty (2 byty s terasou, 3 byty bez balkonu, 2 byty s balkonom)
1x 3-izbový byt

VÝHODY
- za budovou sa nachádza pozemok na stavbu rodinného domu s vlastným vstupom
- prenájom bytových a komerčných priestorov (mesačný pasívny príjem)
- lokalita

CENA: 920.000,-EUR
*Vrátane všetkých poplatkov spojených s predajom

Čo nás odlišuje od iných realitných kancelárii?
Profesionálny prístup, obhliadky aj počas víkendu, rýchle jednanie a nájdenie správneho riešenia

SLUŽBY:
- v cene nehnuteľnosti máte (rezervačné zmluvy, kúpne zmluvy, poplatky na katastri) vyhotovené u Autorizovaného Advokáta
- vybavíme za Vás prepis všetkých energií (voda, plyn, elektrina)
- spolupracujeme s najlepšími znalcami, geodetmi, advokátmi
- vieme vyhotoviť ,,potvrdenie trhovej ceny,, potrebné pri dedičskom konaní
- zabezpečíme financovanie nehnuteĺnosti cez ktorúkoľvek BANKU
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
800 m²

Zastavaná plocha:
579 m²

Vybavenie:
Balkón, Terasa, Verejné parkovanie

Telekomunikácie:
Internet, Káblová TV, Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Vladimír Živáň, RSc.

Reality Trinity s.r.o.

TRINITY Real Estate s.r.o.

Podzámska 42 • 940 02, Nové Zámky
Celá ponuka spoločnosti

920,000 € 1150 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Vladimír Živáň, RSc.

Reality Trinity s.r.o.