RK  Renáta Kolenčíková

TOMRENKA s. r. o.

Hornozoborská 1644/101 94901 Nitra

29 agency.list.results agency.detail.offers

KVALITNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-I BYT - KLÍMA, LOGGIA A PIVNICA

reality Nitra

3 izbový byt | Petzwalova | 65 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 186.900 € BYT, DO KTORÉHO SA ZAMILUJETE PRI PRVOM KROKU ✨ Niektoré byty s

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified18.05.2026
Byty na predaj Nitra

186,900 € 2875 €/m²

Novinka
Novinka

SUPER CENA - Predaj 4 izbový bungalov Chrenová, Mikova Ves

reality Nitra

Rodinný dom | Tormošská | 103 m²

NOVÁ CENA – DOM, KTORÝ SA NEODMIETA BÝVANIE, KDE SA ROZHODUJETE SRDCOM Niektoré domy si pozr

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

SUPER CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

reality Nitra

2 izbový byt | Žilinská | 60 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 154.900 € MESTSKÁ ADRESA. SÚKROMIE DOMU. ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SA NEODMIEŤA.

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified18.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 1IZBOVÝ BYT V CENTRE NITRY S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE NITRY BYT, KTORÝ ZARÁBA OD PRVÉHO DŇA Nie všetky nehnuteľ

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified18.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 3ibyt s klimatiziáciou,veľkým balkónom a parkovaním

reality Nitra

3 izbový byt | Kamenná | 85 m²

NA PRENÁJOM – EXKLUZÍVNE BÝVANIE NA ZOBORE Priestranný 3-izbový byt s klimatizáciou, veľkým ba

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok so stav. povolením, PD so sieťami na Zobore

reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 534 m²

NA PREDAJ – stavebný pozemok so stavebmým povolením, projektovou dokumenáticou a všetkými sieť

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 234 €/m²

Novinka
Novinka

SUPER CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

reality Nitra

Rodinný dom | Žilinská | 60 m²

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Domy na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

Predaj hodnotných pozemkov v areáli Výstaviska Agrokomplex

reality Nitra

Iný stavebný pozemok | 26,728 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Pozemky priamo vo výstavisku Agrokomplex, Nitra (2,67 ha) Ponúkame na

dateOfPublished07.04.2026 dateOfmodified16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Exkluzívny projekt Špitálka,Polyfunkčný objekt v srdci Nitry

reality Nitra

Iný stavebný pozemok | Hodžova | 2,435 m²

Exkluzívny projekt Špitálka – Polyfunkčný objekt v srdci Nitry Lokalita: Centrum mesta Nitra P

dateOfPublished01.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! - EXKLUZÍVNE - Rodinný dom - Pribylina

reality Pribylina

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj radový rodinný dom v obci Pribylina (iba 20 minút od vysokých tatier) postav

dateOfPublished25.08.2025 dateOfmodified16.05.2026
Domy na predaj Pribylina

47,000 € 294 €/m²

Ponúkame na predaj "Polyfunkčný objekt na Zobore"

reality Nitra

Objekt pre obchod | 980 m²

ILUSTRAČNÉ FOTO! Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v lukratívnej časti Nitry, na Zobore. T

dateOfPublished19.04.2026 dateOfmodified16.05.2026
Objekty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Rekreačný pozemok - Horná Maríková - 1578m2

reality Horná Mariková

Rekreačný pozemok | 1,578 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu jednej alebo dvoch rekreačných chát v intraviláne

dateOfPublished28.03.2026 dateOfmodified16.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mariková

29,990 € 19 €/m²

KVALITNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-I BYT - KLÍMA, LOGGIA A PIVNICA

reality Nitra

3 izbový byt | Petzwalova | 65 m²

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Byty na predaj Nitra

186,900 € 2875 €/m²

reality Nitra

3 izbový byt | Kamenná | 85 m²

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

reality Nitra

3 izbový byt | Kamenná | 85 m²

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ POZEMKU NA ZOBORE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM A PROJEKTOM

reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 1,194 m²

TOP INVESTIČNÁ PONUKA NA ZOBORE – POZEMOK, KTORÝ SA NEPREDÁVA KAŽDÝ DEŇ Existujú adresy, ktoré

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

197 €/m2 197 €/m2

PRENÁJOM KOMPLETNE ZARIADENÝ 1-I BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU

reality Nitra

1 izbový byt | 32 m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA KOMPLETNE ZARIADENÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU Hľadát

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj "Polyfunkčný objekt na Zobore"

reality Nitra

Objekt pre obchod | Moskovská | 980 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v lukratívnej časti Nitry, na Zobore. Tento objekt je vho

dateOfPublished01.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Objekty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

INVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

NVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A OKAMŽITÝM VÝNOSOM Hľadáte nehnuteľnosť, ktor

dateOfPublished04.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 534 m²

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 234 €/m²

reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Nízka cena - stavebný pozemok - Hurbanovo - 450m2

reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Vék | 450 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Hurbanovo, časť Vék o výmere 450m2. Pozemok je v ú

dateOfPublished25.08.2025 dateOfmodified16.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

14,900 € 33 €/m²

Stavebný pozemok - Dolný Hričov - Peklina - 2108m2

reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2108m2 v tichej časti obce Dolný Hričov - Peklina.

dateOfPublished29.10.2025 dateOfmodified16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

50 €/m2