29 agency.list.results agency.detail.offers
3 izbový byt | Petzwalova | 65 m²
NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 186.900 € BYT, DO KTORÉHO SA ZAMILUJETE PRI PRVOM KROKU ✨ Niektoré byty s
186,900 € 2875 €/m²
Rodinný dom | Tormošská | 103 m²
NOVÁ CENA – DOM, KTORÝ SA NEODMIETA BÝVANIE, KDE SA ROZHODUJETE SRDCOM Niektoré domy si pozr
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Žilinská | 60 m²
NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 154.900 € MESTSKÁ ADRESA. SÚKROMIE DOMU. ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SA NEODMIEŤA.
154,900 € 2582 €/m²
1 izbový byt | Coboriho | 30 m²
TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE NITRY BYT, KTORÝ ZARÁBA OD PRVÉHO DŇA Nie všetky nehnuteľ
130,000 € 4333 €/m²
3 izbový byt | Kamenná | 85 m²
NA PRENÁJOM – EXKLUZÍVNE BÝVANIE NA ZOBORE Priestranný 3-izbový byt s klimatizáciou, veľkým ba
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 534 m²
NA PREDAJ – stavebný pozemok so stavebmým povolením, projektovou dokumenáticou a všetkými sieť
125,000 € 234 €/m²
Rodinný dom | Žilinská | 60 m²
154,900 € 2582 €/m²
Iný stavebný pozemok | 26,728 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Pozemky priamo vo výstavisku Agrokomplex, Nitra (2,67 ha) Ponúkame na
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Petzwalova | 65 m²
186,900 € 2875 €/m²
Iný stavebný pozemok | Hodžova | 2,435 m²
Exkluzívny projekt Špitálka – Polyfunkčný objekt v srdci Nitry Lokalita: Centrum mesta Nitra P
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame na predaj radový rodinný dom v obci Pribylina (iba 20 minút od vysokých tatier) postav
47,000 € 294 €/m²
Objekt pre obchod | 980 m²
ILUSTRAČNÉ FOTO! Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v lukratívnej časti Nitry, na Zobore. T
1 € 0 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,578 m²
Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu jednej alebo dvoch rekreačných chát v intraviláne
29,990 € 19 €/m²
3 izbový byt | Kamenná | 85 m²
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kamenná | 85 m²
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 1,194 m²
TOP INVESTIČNÁ PONUKA NA ZOBORE – POZEMOK, KTORÝ SA NEPREDÁVA KAŽDÝ DEŇ Existujú adresy, ktoré
197 €/m2 197 €/m2
1 izbový byt | 32 m²
ŠTÝLOVÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA KOMPLETNE ZARIADENÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU Hľadát
550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Moskovská | 980 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v lukratívnej časti Nitry, na Zobore. Tento objekt je vho
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | Coboriho | 30 m²
NVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A OKAMŽITÝM VÝNOSOM Hľadáte nehnuteľnosť, ktor
130,000 € 4333 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 534 m²
125,000 € 234 €/m²
1 izbový byt | Coboriho | 30 m²
130,000 € 4333 €/m²
1 izbový byt | Coboriho | 30 m²
130,000 € 4333 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vék | 450 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Hurbanovo, časť Vék o výmere 450m2. Pozemok je v ú
14,900 € 33 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2108m2 v tichej časti obce Dolný Hričov - Peklina.
50 €/m2
modals.realsoft_redirect.text