Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

2-izbový byt na predaj, Priekopa, Martin

reality Martin

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Priekopa, kt

dateOfPublished13.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

1-izbový byt na predaj bauring, Chabenecká, Stará Sásová, Banská Bystrica

reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Chabeneckej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na

dateOfPublished11.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,990 € 3630 €/m²

Stavebný pozemok / Diviaky nad Nitricou

reality Diviaky nad Nitricou

Pozemok pre reklamu | 550 m²

Reality Alpia vám ponúka stavebný pozemok v centre obce Diviaky nad Nitricou. Pozemok je rovin

dateOfPublished09.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Diviaky nad Nitricou

70 €/m2 70 €/m2

Obchodné priestory na prenájom, Jahodníky-Martin

reality Martin

Obchodné priestory | 200 m²

Reality Alpia ponúka na prenájom jedinečný komerčný objekt na ulici Jesenského – ideálne riešen

dateOfPublished30.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Podnikateľský priestor na prenájom v Martine, Košúty

reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom podnikateľský priestor. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží. Celá budo

dateOfPublished26.07.2023 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rodinný dom so záhradou / 936 m2 / - Bytča ( Predmier )

reality Predmier

Rodinný dom | 936 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový rodinný dom so záhradou / 936 m2 / v obci Predmie

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Predmier

265,000 € 283 €/m²

Nová priemyselná hala Huncovce 100m2

reality Huncovce

Priestor pre výrobu | 100 m²

ALPIA reality exkluzivne ponúka novo postavenú halu – 100 m², Huncovce Začnite podnikanie aleb

dateOfPublished25.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Huncovce

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom po rekonštrukcii – Biely Potok

reality Ružomberok

Rodinný dom | 524 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj udržiavaný dvojpodlažný rodinný dom v lukratívnej mestskej časti

dateOfPublished08.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

210,000 € 401 €/m²

Rodinný dom na predaj, Lehota pri Nitre

reality Lehota

Rodinný dom | 1,154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichšej lokalite obce Lehota pri Nitre. Stojí na pozemku s cel

dateOfPublished03.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lehota

150,000 € 130 €/m²

3-izbový byt na prenájom, I.Houdeka, Sídlisko Baničné, Ružomberok

reality Ružomberok

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na prenájom novozrekonštruovaný 3.izbový byt so záhradou v rodinnom dome na ulici Houd

dateOfPublished09.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom 2izbový byt / ZARIADENÝ/ Nováky

reality Nováky

2 izbový byt | 54 m²

Reality ALpia ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt. Byt má samostatné plynové kúrenie. P

dateOfPublished09.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Nováky

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Garsónka s loggiou / 27 m2 / - Bytča

reality Bytča

Garsónka | 27 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom garsónku s loggiou / 27 m2 / v Bytči. Byt sa nachádza v

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bytča

410 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3 izbový byt s terasou, /107m2/, Žilina - Horný Hričov

reality Horný Hričov

3 izbový byt | 107 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s terasou, /107m2/, Žilina - Horný Hričov. Disp

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Horný Hričov

255,000 € 2383 €/m²

Kancelárie, /101m2/, ŽILINA - STARÉ MESTO

reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 101 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom kancelárie, /101m2/, ŽILINA - STARÉ MESTO. K dispozícii sú

dateOfPublished23.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok, /681m2/, Žilina - Stráňavy

reality Stráňavy

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia ponúka na predaj pozemok, /681m2/, Žilina - Stráňavy. Samotný pozemok má výmeru 5

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Stráňavy

100,000 €

Kompletne rekonštruovaný 1 izbový apartmán v Patinciach na predaj

reality Patince

1 izbový byt | 24 m²

Hľadáte príležitosť v cestovnom ruchu, ktorú môžete začať prevádzkovať hneď zajtra? Ponúkame n

dateOfPublished19.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Patince

55,000 € 2292 €/m²

Lukratívny pozemok pri moste Monoštor v priemyselnej oblasti Komárna

reality Komárno

Priemyselná zóna | 4,965 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v novej priemyselno obchodnej časti Komárna, iba pár min

dateOfPublished28.08.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

670,000 € 135 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v Komárne

reality Komárno

Objekt pre obchod | Hradná | 35 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor, ktorý je o rozlohe 35 m2 v blízkosti centra mesta Ko

dateOfPublished21.10.2024 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

402.5 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj LUKRATÍVNÝ STAVEBNÝ POZEMOK KOMÁRNO - Hadovce

reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Plocha pozemku má výmeru 1 600 m²

dateOfPublished23.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 €

Záhrada na predaj, Tomčany

reality Martin

Záhrada | 0 m²

Predám záhradný pozemok pri potoku – Tomčany, 540 m², krásny výhľad na Veľkú Fatru Ponúkam na

dateOfPublished24.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

33,000 €

Na predaj garáž pri centre mesta v Komárne.

reality Komárno

Garáž | 28 m²

Ponúkame na predaj garáž so zastavanou plochou 28 m2 s vnútornými rozmermi 6x3,5metra. Nachádza

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Komárno

22,000 € 786 €/m²

Znížená cena! Na predaj podnikateľský objekt v Trávniku, okres Komárno

reality Trávnik

Obchodné priestory | 13,828 m²

Máte záujem o jedinečnú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný areál

dateOfPublished19.08.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Trávnik

330,000 € 24 €/m²

Na prenájom Reštauračno-obchodné priestory, Jilemnického, Kocka, Martin

reality Martin

Reštaurácia | 128 m²

Atraktívne reštauračno-obchodné priestory na prenájom – Námestie francúzskych partizánov, Marti

dateOfPublished16.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Martin

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Strekov

reality Strekov

Rodinný dom | 800 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v pokojnej obci Strekov, ktorý č

dateOfPublished24.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Strekov

44,900 € 56 €/m²