Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Pozemok pre rodinný dom na predaj, Svätý Kríž

reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 0 m²

Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj krásny rovinatý a slnečný pozemok s veľkým potenciál

dateOfPublished11.12.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

75,000 €

Apartmán na predaj, Liptovský Ján

reality Liptovský Ján

Apartmán | 28.5 m²

Na predaj: Apartmán v srdci Jánskej doliny – v obľúbenej rekreačnej oblasti Liptova Ponúkame n

dateOfPublished29.09.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

94,000 € 3298 €/m²

Nadrozmerný byt na predaj v centre mesta, ul.Moyzesova, Liptovský Mikuláš

reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 220 m²

Ponúkame na predaj výnimočný nadrozmerný 6 izbový byt + kuchyňa nachádzajúci sa v centre mesta,

dateOfPublished30.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 1136 €/m²

Apartmán s garážovým státím na predaj, Triangel, Donovaly

reality Donovaly

Apartmán | 54.1 m²

Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v apartmánovom dome Triangel na

dateOfPublished27.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

198,000 € 3660 €/m²

Obchodné priestory, reštaurácia - bar na prenájom, lokalita Priekopa

reality Martin

Reštauračné priestory | 120 m²

Ponúkame do prenájmu zabehnutú prevádzku vhodnú na bar, kaviareň alebo gastro koncept. Priesto

dateOfPublished07.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

Cena dohodou

Výnosná nehnuteľnosť len pár krokov od Aqua Park Gino Paradise Bešeňová

reality Bešeňová

Rodinný dom | 406 m²

Reality Alpia ponúka na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite obce Bešeňová, len 200 metrov

dateOfPublished23.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bešeňová

338,000 € 833 €/m²

Rodinný dom na predaj, Širšie centrum, Odtoky

reality Martin

Rodinný dom | 446 m²

✨ Moderný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii | Martin – Odtoky ✨ Hľadáte bývanie bez ďalš

dateOfPublished24.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Martin

290,000 € 650 €/m²

Kója a parkovacie státie na predaj, Fatrapark 2 Ružomberok

reality Ružomberok

Apartmán | 14 m²

Na predaj uzamykateľná kója (pivnica) + parkovacie státie v apartmánovom dome Fatrapark 2, Hrab

dateOfPublished25.09.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

16,990 € 1214 €/m²

Veľký rozostavaný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely, Liptovské Revúce

reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | Liptovské Revúce | 1,280 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom vhodný na penzión (obytný dom) v obci Liptovské Revú

dateOfPublished20.11.2023 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

150,000 € 117 €/m²

TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v lokalite Starý Juh

reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Poprad

208,000 € 3059 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou v centre Popradu – kompletne zariadený

reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

dateOfPublished26.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica

reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 82.3 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: 2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica Realit

dateOfPublished28.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

135,200 € 1643 €/m²

Pozemok na predaj, Kalameny

reality Kalameny

Lúka, pasienok | 1,574 m²

Hľadáte tiché a pokojné miesto na relax v obklopení prírody? Ponúkame na predaj svahovitý poze

dateOfPublished06.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Kalameny

30 €/m2 30 €/m2

Na prenájom Administratívne priestory v centre mesta

reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

Hľadáte kancelárske priestory pre svoje podnikanie? Ponúkame vám administratívny priestor na 0.

dateOfPublished19.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na predaj, Dolný Kalník

reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | 580 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame vám na predaj stavebný poz

dateOfPublished16.06.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

87,000 € 150 €/m²

Rodinný dom na predaj, Liptovský Trnovec

reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1,738 m²

Hľadáte pohodlný domov v pokojnej lokalite s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Potom pre vás

dateOfPublished25.07.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

240,000 € 138 €/m²

Rekreačný pozemok na predaj, Kežmarok 1258 m2

reality Kežmarok

Rekreačný pozemok | Kežmarok | 0 m²

Reality Alpia ponúka na predaj pozemok v blízkosti mesta Kežmarok. Táto lokalita je ideálnym m

dateOfPublished22.05.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

52,836 €

Zrekonštruovaný - zariadený 3-izbový byt v centre SNV , tichá lokalita

reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na predaj nehnuteľnosť v meste Spišská Nová Ves – priestranný

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

160,000 € 2353 €/m²

Pozemok na predaj pre rekreačné stavby, Nová Lesná

reality Nová Lesná

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Investičná príležitosť pre developerov v Novej Lesnej V exkluzívnom zastúpení ponúkame na kúpu

dateOfPublished02.09.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

Cena dohodou

4-izbový byt na predaj, Ľadoveň

reality Martin

4 izbový byt | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

dateOfPublished20.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Martin

189,000 € 2277 €/m²

3 - izbový byt, D 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

reality Bojnice

3 izbový byt | 122.9 m²

◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,D", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z

dateOfPublished12.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

352,100 € 2865 €/m²

Rodinný dom na predaj, Turany

reality Turany

Rodinný dom | 424 m²

Moderné bývanie bez kompromisov v Turanoch Ak hľadáte dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťa

dateOfPublished18.12.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Turany

319,900 € 754 €/m²

3-izbový byt s loggiou na predaj, Širšie centrum, Martin

reality Martin

3 izbový byt | 72.3 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o celkovej výmere 72,3 m2 s výbornou dispozíciou v obľú

dateOfPublished25.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Orná pôda na predaj, Blatnica

reality Blatnica

Orná pôda | 5,579 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Blatnica o výmere 5579 m2 /cca. 243 m x 23 m/

dateOfPublished01.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

3 €/m2 3 €/m2