Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Na predaj slnečný 2-izbový byt / ul. Veľkonecpalská

reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s výmerou 51 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí z 5 v z

dateOfPublished08.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

85,900 € 1684 €/m²

Záhradná chatka s udržiavanou záhradou /226 m2/, Veľká Bytča

reality Bytča

Záhradná chatka | 226 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku / 17 m2 / s pozemkom / 209 m2 / v záhradkár

dateOfPublished13.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bytča

39,900 € 177 €/m²

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 735 m2 / v Žiline - mests

dateOfPublished09.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj: Samostatne stojaci 6-izbový rodinný dom / Hradec

reality Prievidza

Rodinný dom | 804 m²

Ponúkame na predaj priestranný, kompletne podpivničený 6-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v p

dateOfPublished20.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Prievidza

190,000 € 236 €/m²

Rodinný dom v centre obce /841 m2/ Liptovské Revúce

reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | 841 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom v obci Liptovské Revúce /841

dateOfPublished18.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

185,500 € 221 €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 662 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom o výmere 662 m

dateOfPublished23.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

95,000 € 144 €/m²

Investičný pozemok / 1578 m2 / Žilina - Višňové

reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný investičný pozemok o veľkosti 1578 m2 v katastri o

dateOfPublished09.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA!!! Úžasná investičná príležitosť: Pozemok na predaj v blízkosti centra Komárna

reality Komárno

Komerčná zóna | Komárno | 0 m²

Hľadáte ideálnu lokalitu pre vaše podnikanie v dynamicky sa rozvíjajúcom meste Komárno? Ponúkam

dateOfPublished08.11.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

94,500 €

Pozemok na predaj, Brieštie, v prírode Turčianskej kotliny

reality Brieštie

Lúka, pasienok | Brieštie | 5,987 m²

Na predaj: Slnečný pozemok v prírode Turčianskej kotliny – ideálny pre mobilný dom Ponúkame na

dateOfPublished24.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Brieštie

40,000 € 7 €/m²

Rodinný dom s garážou v Martovciach na predaj

reality Martovce

Rodinný dom | 962 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom s vedľajšou budovou v tichej a kľudnej časti malebnej obc

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Martovce

52,500 € 55 €/m²

Výrobná hala so skladovými priestormi na prenájom v obci Tôň.

reality Tôň

Priestor pre výrobu | 2,400 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu variabilný priemyselný areál, ktorý sa rozprestiera na kompletn

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Tôň

1,500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na predaj v Marcelovej

reality Marcelová

Pozemok pre rodinné domy | 1,201 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného, resp. montované

dateOfPublished26.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

16,000 € 13 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii – Martin Priekopa, 63 m2

reality Martin

2 izbový byt | 63 m²

Prenájom zrekonštruovaného 2-izbového bytu – Martin, Priekopa Ponúkame na prenájom kompletne zr

dateOfPublished11.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rekreačná chata v lese – Martin, Stráne

reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Rekreačná chata v lese – Martin, Stráne Ponúkame na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

169,000 €

Rekreačný dom s vlastným wellness zázemím /547 m2/ Zázrivá

reality Zázrivá

Vidiecky dom | 547 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný dom v obci Zázrivá na pozemku o

dateOfPublished17.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

339,900 € 621 €/m²

Kancelárske priestory, /140m2/, ŽILINA

reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 140 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom kancelárie, /140m2/, ŽILINA . K dispozícii sú kancelárie n

dateOfPublished09.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,708 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom, Priekopa

reality Martin

3 izbový byt | 83 m²

Prenájom 3-izbového bytu v Martine – Priekopa Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RD/ CHalupa v obci Liešťany

reality Liešťany

Rodinný dom | Liešťany | 801 m²

Reality Alpia ponúka na predaj RD/ chalupu v obci Liešťany. Dom sa nachádza v tichej lokalite

dateOfPublished20.10.2023 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Liešťany

Cena dohodou

Poprad - Prenájom 3-izbového bytu Juh III - ulica Jarná, 630€ vrátane energií

reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v obľúbene

dateOfPublished29.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Záhradná chatka na predaj, Lúčky-Kalameny

reality Lúčky

Záhradná chatka | 400 m²

Oáza pokoja pod Chočskými vrchmi: Hľadáte únik z mestského kolobehu? Vaša nová záhrada v lokali

dateOfPublished02.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lúčky

19,900 € 50 €/m²

Chata v horskom prostredí na predaj, lokalita Bystrička

reality Bystrička

Chalupa, rekreačný domček | 189 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásnom horskom prostredí uprostred lesa s nádherným výhľadom

dateOfPublished24.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrička

69,000 € 365 €/m²

2- izbový byt na prenájom v novostavbe vo Vrútkach

reality Vrútky

2 izbový byt | 58 m²

Bez poplatkov realitnej kancelárie! Moderný 2-izbový byt na prenájom (58m²) + pivnica. Hľadáte

dateOfPublished24.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3 izbový byt / Nováky

reality Nováky

3 izbový byt | 87.5 m²

Reality Alpia ponúka na predaj 3- izbový byt. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite s výbotnou do

dateOfPublished01.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Nováky

92,000 € 1051 €/m²

Pozemok na predaj, Švošov

reality Švošov

Orná pôda | 0 m²

Predaj: Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov? Ponúkame na predaj slnečný pozemok s krásn

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Švošov

64,000 €