Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Rodinný dom na predaj, Bodice

reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Bodice | 842 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi

dateOfPublished25.03.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

298,000 € 354 €/m²

Rodinný dom so slnečnou záhradou na predaj, Vlašky

reality Vlachy

Rodinný dom | Vlašky | 953 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený rodinný dom

dateOfPublished09.10.2024 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Vlachy

250,000 € 327 €/m²

Chalupa, rekreačný domček na predaj, Liptovská Lúžna

reality Liptovská Lúžna

Chalupa, rekreačný domček | Liptovská Lúžna | 538 m²

V turisticky vyhľadávanej lokalite Liptovská Lúžna ponúkame na predaj chalupu s oslnivým pozemk

dateOfPublished27.05.2024 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Lúžna

110,000 € 223 €/m²

Nový, 5 izbový rodinný dom na predaj, Necpaly

reality Necpaly

Rodinný dom | 967 m²

Ponúkame na predaj nový, 5 izbový, moderný, dvojpodlažný rodinný dom v lokalite Necpaly. Kolaud

dateOfPublished26.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Necpaly

349,000 € 361 €/m²

Predaj záhrady so zateplenou chatkou - Spišská Nová Ves – Nový cintorín

reality Spišská Nová Ves

Záhradná chatka | 342 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Predaj záhrady so zateplenou chatkou | Spišská Nov

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Spišská Nová Ves

42,000 € 123 €/m²

Prenájom Garsónky v novostavbe Orion, Bystrická cesta

reality Ružomberok

Garsónka | 21.3 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v Ružomberku, ul. Bystrická cesta. Byt má výmeru 21 m2, 3. posch

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom Apartmánu s výhľadom na jazero v Hrabove

reality Ružomberok

Apartmán | 55.2 m²

Ponúkame do prenájmu apartmán s nádherným výhľadom na priehradu a okolitú prírodu. Prenajíma s

dateOfPublished24.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom s pozemkom 781 m2 na predaj, Važec, Liptovský Mikuláš

reality Važec

Rodinný dom | 781 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza n

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Važec

125,000 € 160 €/m²

Kompletne zariadený 1-izbový byt s loggiou – stačí sa nasťahovať!

reality Poprad

1 izbový byt | 41 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, Necpaly

reality Necpaly

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok o výmere 1172 m², situovaný v obľúbenej a rozvíja

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Necpaly

114,856 €

Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

reality Osturňa

Chalupa, rekreačný domček | 1,000 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa Rea

dateOfPublished06.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osturňa

73,000 € 73 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor, ul.Majere

reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárske priestory pre svoje podnikanie? Ponúkame vám kancelársky pr

dateOfPublished10.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

POPRAD dlhodobý prenájom 4 izby 2 kupelne

reality Poprad

Obchodné priestory | 0 m²

Prenájov viac izbového ubytovacieho zariadenia vhodný pre partiu pracovníko. Lokalita s veľmi d

dateOfPublished23.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

300 €/mesiac

Pozemok pre rodinný dom na predaj, Svätý Kríž

reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 0 m²

Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj krásny rovinatý a slnečný pozemok s veľkým potenciál

dateOfPublished11.12.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

75,000 €

Rodinný dom na predaj, Turčianske Teplice

reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 1,200 m²

Ponúkame na predaj vidiecky dom v lokalite VIESKA, Turčianske Teplice. Dom sa nachádza 650 m od

dateOfPublished20.11.2024 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

125,000 € 113 €/m²

Nadrozmerný byt na predaj v centre mesta, ul.Moyzesova, Liptovský Mikuláš

reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 220 m²

Ponúkame na predaj výnimočný nadrozmerný 6 izbový byt + kuchyňa nachádzajúci sa v centre mesta,

dateOfPublished30.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 1136 €/m²

Obchodné priestory, reštaurácia - bar na prenájom, lokalita Priekopa

reality Martin

Reštauračné priestory | 120 m²

Ponúkame do prenájmu zabehnutú prevádzku vhodnú na bar, kaviareň alebo gastro koncept. Priesto

dateOfPublished07.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

Cena dohodou

Rekonštruovaný 3-izb byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Komárna

reality Komárno

3 izbový byt | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izb byt s balkónom a lo

dateOfPublished31.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Širšie centrum, Odtoky

reality Martin

Rodinný dom | 446 m²

✨ Moderný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii | Martin – Odtoky ✨ Hľadáte bývanie bez ďalš

dateOfPublished24.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Martin

290,000 € 650 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Odtoky

reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1 100 m² vo vyhľadávanej lokalite Martin – Odtoky

dateOfPublished25.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

209,000 €

Na predaj skladové priestory v Hurbanove

reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln

dateOfPublished17.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

199,000 € 201 €/m²

Pozemok so stavebným povolení /3328 m2/ v obci Breziny

reality Breziny

Pozemok pre rodinné domy | Breziny | 3,328 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný

dateOfPublished04.04.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Breziny

119,000 € 36 €/m²

Na prenájom Reštauračno-obchodné priestory, Jilemnického, Kocka, Martin

reality Martin

Reštaurácia | 128 m²

Atraktívne reštauračno-obchodné priestory na prenájom – Námestie francúzskych partizánov, Marti

dateOfPublished16.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Martin

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Strekov

reality Strekov

Rodinný dom | 800 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v pokojnej obci Strekov, ktorý č

dateOfPublished24.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Strekov

44,900 € 56 €/m²