Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Na predaj záhrada vo vyhľadávanej lokalite Tehelňa v Komárne

reality Komárno

Záhrada | Komárno | 0 m²

Máte sen o vlastnom kúsku raja, kde by ste mohli uniknúť od zhonu každodenného života? Ponúkame

dateOfPublished04.11.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

43,900 €

Na predaj rekreačná chata - novostavba v Komárne časť Nová Stráž

reality Komárno

Vidiecky dom | 516 m²

Exkluzívna novostavba rekreačnej chaty v Komárne – Nová Stráž: Váš nový domov na relax aj celor

dateOfPublished27.08.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Komárno

105,000 € 203 €/m²

Investičný/Rekreačný Apartmán v AD Štiavnica, Liptovský Ján

reality Liptovský Ján

Apartmán | 37 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

dateOfPublished10.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

133,000 € 3595 €/m²

pozemok Malá Čierna

reality Malá Čierna

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia vám ponúkajú slnečný pozemok v Malej Čiernej – s potenciálom výstavby a možnosťou

dateOfPublished16.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Malá Čierna

66,780 €

Starostlivo udržiavaná slnečná záhrada v Komárne

reality Komárno

Záhrada | 407 m²

Táto záhrada nie je len pozemok. Je to hotový životný štýl, do ktorého stačí prísť a začať si u

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

46,500 € 114 €/m²

Tradičný vínny dom s vlastným viničom v Bátorových Kosihách

reality Bátorove Kosihy

Vidiecky dom | 999 m²

Ponúkame Vám na predaj tradičný vínny dom s vlastným viničom v malebnej obci Bátorove Kosihy, k

dateOfPublished20.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

25,900 € 26 €/m²

Starší dom s veľkým pozemkom na polosamote v Kolárove - Veľký Ostrov

reality Kolárovo

Pozemok pre rodinné domy | 4,224 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite Veľký Ostrov, v blízkosti mesta Kolárovo. Ide o takzvanú po

dateOfPublished24.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

44,900 € 11 €/m²

Rodinný dom so slnečnou záhradou na predaj, Vlašky

reality Vlachy

Rodinný dom | Vlašky | 953 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený rodinný dom

dateOfPublished09.10.2024 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Vlachy

250,000 € 327 €/m²

Skladová hala na predaj, Bystrická cesta, Sídlisko SNP, Ružomberok

reality Ružomberok

Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 1,941 m²

Predaj skladového priestoru v Ružomberku – Výborná lokalita a dostupnosť Hľadáte priestrannú h

dateOfPublished01.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Ružomberok

489,000 € 263 €/m²

3 izbový tehlový byt s garážou na predaj, lokalita Turčianske Teplice

reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 59 m²

3-izbový byt s garážou v kúpeľnom meste Turčianske Teplice – ideálny na rekonštrukciu podľa vla

dateOfPublished20.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

130,000 € 2203 €/m²

Apartmán na predaj VIA JASNÁ

reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 34.2 m²

dateOfPublished13.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 4561 €/m²

Apartmán VIA JASNÁ na predaj, Demänová

reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 22.1 m²

dateOfPublished16.09.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4480 €/m²

2 izbový byt prerobený na 3 izbový, lokalita Sever, predaj

reality Martin

2 izbový byt | 58 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt prerobený na 3-izbový v obľúbenej lok

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Martin

152,000 € 2621 €/m²

1 izbový byt s balkónom na prenájom v Širšom Centre, Martin

reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v lokalite Širšie Centrum. Byt má balkón, je po kompletnej re

dateOfPublished20.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, Bodice

reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Bodice | 842 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi

dateOfPublished25.03.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

298,000 € 354 €/m²

Chalupa, rekreačný domček na predaj, Liptovská Lúžna

reality Liptovská Lúžna

Chalupa, rekreačný domček | Liptovská Lúžna | 538 m²

V turisticky vyhľadávanej lokalite Liptovská Lúžna ponúkame na predaj chalupu s oslnivým pozemk

dateOfPublished27.05.2024 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Lúžna

110,000 € 223 €/m²

Nový, 5 izbový rodinný dom na predaj, Necpaly

reality Necpaly

Rodinný dom | 967 m²

Ponúkame na predaj nový, 5 izbový, moderný, dvojpodlažný rodinný dom v lokalite Necpaly. Kolaud

dateOfPublished26.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Necpaly

349,000 € 361 €/m²

Kompletne zariadený 1-izbový byt s loggiou – stačí sa nasťahovať!

reality Poprad

1 izbový byt | 41 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj záhrady so zateplenou chatkou - Spišská Nová Ves – Nový cintorín

reality Spišská Nová Ves

Záhradná chatka | 342 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Predaj záhrady so zateplenou chatkou | Spišská Nov

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Spišská Nová Ves

42,000 € 123 €/m²

Prenájom Garsónky v novostavbe Orion, Bystrická cesta

reality Ružomberok

Garsónka | 21.3 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v Ružomberku, ul. Bystrická cesta. Byt má výmeru 21 m2, 3. posch

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom Apartmánu s výhľadom na jazero v Hrabove

reality Ružomberok

Apartmán | 55.2 m²

Ponúkame do prenájmu apartmán s nádherným výhľadom na priehradu a okolitú prírodu. Prenajíma s

dateOfPublished24.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom s pozemkom 781 m2 na predaj, Važec, Liptovský Mikuláš

reality Važec

Rodinný dom | 781 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza n

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Važec

125,000 € 160 €/m²

Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, Necpaly

reality Necpaly

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok o výmere 1172 m², situovaný v obľúbenej a rozvíja

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Necpaly

114,856 €

Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

reality Osturňa

Chalupa, rekreačný domček | 1,000 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa Rea

dateOfPublished06.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osturňa

73,000 € 73 €/m²