Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Rodinný dom v centre Sučian na prenájom

reality Sučany

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový rodinný dom , ktorý sa nachádza v tichej lokalite kúsok

dateOfPublished10.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Sučany

850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Záhradná chatka s pozemkom /619 m2/ Žilina - Budatín/ Dubeň

reality Žilina

Záhradná chatka | 619 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 21 m2 / a so záhradou,

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

39,900 € 64 €/m²

Rekreačná chata / 704 m2 / Terchová

reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 704 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj peknú chatu s pozemkom o rozlohe 704 m2 v osade U Smrekov

dateOfPublished10.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

Cena dohodou

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

reality Belá

Pozemok pre reklamu | 1,660 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 760 m2 v katastrálnom území Bel

dateOfPublished27.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Belá

Cena dohodou

Apartmánový dom na predaj, Bešeňová

reality Bešeňová

Hotel, penzión, ubytovňa | Bešeňová | 165 m²

Na predaj: Apartmánový dom len pár krokov od Thermal Parku Bešeňová – investícia v turistickom

dateOfPublished18.06.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

565,000 € 3745 €/m²

Slnečný pozemok na výstavbu chaty, Nižné Matejkovo, Ružomberok - Podsuchá

reality Ružomberok

Rekreačný pozemok | Nižné Matejkovo | 2,114 m²

Ponúkame na predaj väčší stavebný pozemok na výstavbu rekreačného objektu v obľúbenej časti Ruž

dateOfPublished10.10.2023 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

159,999 € 76 €/m²

Rodinný dom na predaj, Tužina

reality Tužina

Rodinný dom | Tužina | 3,015 m²

Reality Alpia pripravuje na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Tužina, okres Prievidza. Zá

dateOfPublished17.07.2023 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Tužina

125,000 € 41 €/m²

2-izbový byt na prenájom, Š.Moyzesa, Polík, Ružomberok

reality Ružomberok

2 izbový byt | 49.7 m²

Moderný 2-izbový byt na prenájom v TOP lokalite – Ružomberok, Polík (Š. Moyzesa) Ponúkame na d

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj apartmán Panorama Bojnice, 4. izbový, 109 m2 + terasa 13 m2.

reality Bojnice

Apartmán | 122 m²

Alpia reality ponúka na predaj exkluzívny - 4. izbový apartmán v lukratívnej časti mesta Bojnic

dateOfPublished12.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

299,900 € 2458 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu s balkónom, 60 m2 – Björnsonova ulica, Prievidza

reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený 2-izbový byt s balkónom na Björnsonovej ulici v Prievi

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom luxusného rodinného domu v centre Rajeckých Teplíc /650 m2/

reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 650 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 3-podlažný rodinn

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Rajecké Teplice

1,700 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom s parkovacím státím, Palúdzka – Liptovský Mikuláš

reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 42 m²

Reality Alpia Vám ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt s

dateOfPublished23.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Podnikateľský objekt/sklad a pozemok na prenájom, Bernolákovo

reality Bernolákovo

Priestor pre sklad | 0 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt v obci Bernolákovo, nachádajúci sa na hlavnom ťahu do

dateOfPublished13.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bernolákovo

3.9 €/m2/mesiac

Polyfunkčný objekt na predaj, Bojnická, Nové Mesto, Bratislava III

reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | 2,535 m²

Predávame administratívnu budovu s priľahlým pozemkom v priemyselnej časti Bratislavy na Bojnic

dateOfPublished23.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,505,000 € 594 €/m²

Pripravujeme do ponuky rekreačnú záhradnú chatku s pozemkom o výmere 333 m2 v Žilina – Mojšovej Lúčke.

reality Žilina

Záhradná chatka | 333 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačnú záhradnú chatku s vysporiadaným pozemkom o výmer

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

Cena dohodou

Investičný pozemok na predaj, Dolný Kalník

reality Dolný Kalník

Lúka, pasienok | 4,923 m²

Hľadáte skvelú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Dolný Ka

dateOfPublished28.06.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

132,921 € 27 €/m²

PREDAJ: Priestranný 4-izbový byt s loggiou – Prievidza, Zapotôčky

reality Prievidza

4 izbový byt | 86.4 m²

Hľadáte nové bývanie pre svoju rodinu v jednej z najobľúbenejších častí Prievidze? Ponúkame na

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

142,000 € 1644 €/m²

Moderný dom na predaj, Turany, nízke náklady, fotovoltika

reality Turany

Rodinný dom | 500 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový, montovaný rodinný dom, skolaudovaný v roku 2018, ktorý s

dateOfPublished23.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Turany

305,000 € 610 €/m²

Rozostavaná rekreačná chata na predaj – Vyšná Boca

reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | 565.5 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite – Vyšná Boca. Chata sa

dateOfPublished23.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

98,000 € 173 €/m²

2-izbový byt bez balkóna / 52 m2 / - Žilina ( Bulvár )

reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 2-izbový s balkónom / 52 m2/ v Žiline - Bulvár

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na chatu alebo rekreačný dom/ 3092 m2/ Terchová - Pálenice

reality Terchová

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok s výmerou 3 092 m² v katastrálnom území o

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

210,000 €

Obchodno - výrobné priestory na prenájom, Ľadoveň

reality Martin

Priestor pre výrobu | 130 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelové priestory s výmerou cca 130 m², ktoré sa nachádzajú vo vyhľadá

dateOfPublished06.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Polyfunkčný priestor na prenájom, Martin - Ľadoveň

reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný polyfunkčný priestor nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite

dateOfPublished07.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1 - izbové byty, APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM, Bojnice

reality Bojnice

1 izbový byt | Bojnice | 31.8 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 1 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

dateOfPublished18.07.2025 dateOfmodified22.05.2026