499 agency.list.results agency.detail.offers
3 izbový byt | 83 m²
Prenájom 3-izbového bytu v Martine – Priekopa Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s
700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 662 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom o výmere 662 m
95,000 € 144 €/m²
Rodinný dom | Liešťany | 801 m²
Reality Alpia ponúka na predaj RD/ chalupu v obci Liešťany. Dom sa nachádza v tichej lokalite
Cena dohodou
3 izbový byt | 68 m²
Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v obľúbene
630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | 400 m²
Oáza pokoja pod Chočskými vrchmi: Hľadáte únik z mestského kolobehu? Vaša nová záhrada v lokali
19,900 € 50 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
Bez poplatkov realitnej kancelárie! Moderný 2-izbový byt na prenájom (58m²) + pivnica. Hľadáte
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 87.5 m²
Reality Alpia ponúka na predaj 3- izbový byt. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite s výbotnou do
92,000 € 1051 €/m²
Orná pôda | 0 m²
Predaj: Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov? Ponúkame na predaj slnečný pozemok s krásn
64,000 €
Apartmán | 62 m²
Reality Alpia vám exklzívne ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt na Kopčianskej ulici v brati
209,000 € 3371 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 189 m²
Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásnom horskom prostredí uprostred lesa s nádherným výhľadom
69,000 € 365 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre
209,000 € 2944 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 3-izbový byt s dvoma balkónmi / 74 m2 / v mest
550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 69 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom 2,5-izbový byt / 69m2 / v Bytči (centrum). Byt sa nachád
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 72 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 /
159,000 € 2208 €/m²
Obchodné priestory | 1,010 m²
Reality Alpia Vám ponúka na prenájom skladovo - výrobné priestory, /1010m2/, Žilina - Strečno.
1,350 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 89 m²
Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo
Cena dohodou
Komerčná zóna | Komárno | 0 m²
Hľadáte ideálnu lokalitu pre vaše podnikanie v dynamicky sa rozvíjajúcom meste Komárno? Ponúkam
94,500 €
Lúka, pasienok | Brieštie | 5,987 m²
Na predaj: Slnečný pozemok v prírode Turčianskej kotliny – ideálny pre mobilný dom Ponúkame na
40,000 € 7 €/m²
Rodinný dom | 962 m²
Ponúkame na predaj útulný rodinný dom s vedľajšou budovou v tichej a kľudnej časti malebnej obc
52,500 € 55 €/m²
Priestor pre výrobu | 2,400 m²
Ponúkame do dlhodobého prenájmu variabilný priemyselný areál, ktorý sa rozprestiera na kompletn
1,500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 60.5 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj novučičký 2i byt v novostavbe DANUBIA Re
149,900 € 2478 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m², nachádzajúci sa v polyfunkčnom objekte
116,000 € 3222 €/m²
2 izbový byt | 49 m²
Hľadáte pohodlné, moderné a plne zariadené bývanie s výhodnou cenou a skvelou polohou? Máme pre
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 81 m²
Na predaj priestranný 4-izbový byt v meste Komárno s celkovou výmerou 81 m². Byt sa nachádza na
149,900 € 1851 €/m²
modals.realsoft_redirect.text