37064 (Ju70OZ9myyG) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication06. 03. 2026

Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

Osturňa • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

73,000 € 73 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Chalupa, rekreačný domček

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
1,000 m²

Plocha pozemku:
0 m²
offers.content.info
ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň
Ponuka: Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

Reality Alpia ponúka v zastúpení na predaj nehnuteľnosť v obci Osturňa – tradičnú drevenicu s veľkým pozemkom, ktorá ponúka výnimočnú príležitosť na rekonštrukciu .

„Nehnuteľnosť sa nachádza v jedinečnej historickej obci, ktorá je známa zachovanou tradičnou architektúrou a patrí medzi pamiatkovo chránené územia.“

Drevenica sa nachádza na pozemku o výmere približne 1 000 m², čo poskytuje dostatok priestoru na rekreačné využitie, oddych alebo vytvorenie štýlového vidieckeho bývania v jednej z najmalebnejších obcí regiónu.

Nehnuteľnosť je aktuálne vyprataná, čo umožňuje novému majiteľovi začať s rekonštrukciou alebo úpravami bez ďalších obmedzení. Ideálna príležitosť pre milovníkov tradičnej architektúry, chalupárov alebo investorov, ktorí hľadajú autentickú nehnuteľnosť v pokojnom prostredí prírody.

Výhody nehnuteľnosti:

tradičná drevenica v historickej obci pozemok približne 1 000 m² možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv pokojná lokalita vhodná na rekreáciu aj bývanie potenciál na chalupu alebo investičnú nehnuteľnosť

V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0902 389 720 alebo e-mail jozef.bizon@realityalpia.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
1,000 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Mgr. Jozef Bizoň

Reality Alpia

+421 902... show_number

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 • 036 01, Martin
offers.all_agency_offers

73,000 € 73 €/m²

offers.detail.seller_contact

Mgr. Jozef Bizoň

Reality Alpia

+421 902... show_number