Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Exkluzívny apartmán pod Starým Smokovcom – terasa, nízke náklady a investičný potenciál

reality Veľký Slavkov

3 izbový byt | 68 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Exkluzívny apartmán pod Starým Smokovcom – terasa

dateOfPublished19.08.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

159,000 € 2338 €/m²

Rekreačný pozemok na predaj, Kežmarok 2133 m2

reality Kežmarok

Rekreačný pozemok | Kežmarok | 0 m²

Reality Alpia ponúka na predaj pozemok v blízkosti mesta Kežmarok. Táto lokalita je ideálnym m

dateOfPublished17.05.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

89,586 €

Orná pôda na predaj, Slovany

reality Slovany

Orná pôda | Slovany | 0 m²

Ponúkame na predaj tri parcely registra "E", momentálne vedené ako orná pôda, ktoré sa nachádza

dateOfPublished16.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Slovany

11 €/m2

3 - izbový byt, C 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

reality Bojnice

3 izbový byt | 122.9 m²

◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,C", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z

dateOfPublished12.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

351,800 € 2862 €/m²

Chalupa s DUŠOU pod Strážovom – Raj pre Turistov a Hubárov, Zliechov – Košecké Rovné

reality Zliechov

Rodinný dom | 670 m²

Ponúkame na predaj klasický dvojizbový rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu p

dateOfPublished04.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Zliechov

Cena dohodou

Záhradná chatka s pozemkom /619 m2/ Žilina - Budatín/ Dubeň

reality Žilina

Záhradná chatka | 619 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 21 m2 / a so záhradou,

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

39,900 € 64 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /948 m2/, Ovčiarsko

reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Ovčiarsko (okres Žilina) o rozlohe

dateOfPublished09.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

114,000 €

Parkovacie státie na prenájom, Malá Hora

reality Martin

Objekt pre obchod | 0 m²

Ponúkame na prenájom pohodlné a bezpečné parkovacie státie s výmerou 11 m² v obľúbenej lokalite

dateOfPublished14.08.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Martin

40 €/mesiac

Centrum mesta Martin, 2-izbový byt na prenájom, top lokalita.

reality Martin

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 62m² na 1 poschodí z 3 s výťahom. Nachádza sa vo vyh

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom v novostavbe City Park Vrútky

reality Vrútky

2 izbový byt | 48 m²

Ponúkame na prenájom priestranné 2-izbové byty vo Vrútkach , novostavba. Veľká rozloha cca od 5

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rodinný dom v centre Sučian na prenájom

reality Sučany

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový rodinný dom , ktorý sa nachádza v tichej lokalite kúsok

dateOfPublished10.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Sučany

850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom s parkovacím státím, Palúdzka – Liptovský Mikuláš

reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 42 m²

Reality Alpia Vám ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt s

dateOfPublished23.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rekreačná chata / 704 m2 / Terchová

reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 704 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj peknú chatu s pozemkom o rozlohe 704 m2 v osade U Smrekov

dateOfPublished10.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

Cena dohodou

Polyfunkčný objekt na predaj, Bojnická, Nové Mesto, Bratislava III

reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | 2,535 m²

Predávame administratívnu budovu s priľahlým pozemkom v priemyselnej časti Bratislavy na Bojnic

dateOfPublished23.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,505,000 € 594 €/m²

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

reality Belá

Pozemok pre reklamu | 1,660 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 760 m2 v katastrálnom území Bel

dateOfPublished27.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Belá

Cena dohodou

Prenájom luxusného rodinného domu v centre Rajeckých Teplíc /650 m2/

reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 650 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 3-podlažný rodinn

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Rajecké Teplice

1,700 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Rozľahlý pozemok na výstavbu rodinného domu – Nitrica

reality Nitrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok s výmerou 6 873 m², nachádzajúci sa v pokoj

dateOfPublished27.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nitrica

88,000 €

Podnikateľský objekt/sklad a pozemok na prenájom, Bernolákovo

reality Bernolákovo

Priestor pre sklad | 0 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt v obci Bernolákovo, nachádajúci sa na hlavnom ťahu do

dateOfPublished13.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bernolákovo

3.9 €/m2/mesiac

Pripravujeme do ponuky rekreačnú záhradnú chatku s pozemkom o výmere 333 m2 v Žilina – Mojšovej Lúčke.

reality Žilina

Záhradná chatka | 333 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačnú záhradnú chatku s vysporiadaným pozemkom o výmer

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

Cena dohodou

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina

reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Ovčiarsko o rozlohe 827 m2. K výst

dateOfPublished07.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

170 €/m2

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (14000 m2)

reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 14,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 14000 m2. Možno ro

dateOfPublished08.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

140,000 € 10 €/m²

Rodinný dom na predaj, Horná Štubňa

reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 862 m²

Viacgeneračný dom na Hornej Štubni Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť nadobudnúť priestra

dateOfPublished21.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

165,000 € 191 €/m²

2-izbový byt s balkónom /68 m2/, Žilina - Vlčince IV

reality Žilina

2 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom / 68 m2/ v Žiline - Vl

dateOfPublished24.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívna novostavba chaty na predaj v srdci Valčianskej doliny, Valča

reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | 473 m²

KEĎ SA HORY STANÚ VAŠÍM DOMOVOM Exkluzívna novostavba chaty v srdci Valčianskej doliny Predsta

dateOfPublished17.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

Cena dohodou