993142 (JuelhVkl-ZI) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Úžasná chalupa na polosamote s výhľadom v Korni

Korňa
Korňa • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

122,000 € 938 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
130 m²

Plocha pozemku:
1,300 m²
Info
Nádherné výhľady, pokoj a panenská príroda – to všetko ponúka táto zaujímavá chalupa v kysuckej osade na polosamote s jedinečnou atmosférou v obci Korňa.

Ponúkame Vám na predaj chalupu evidovanú ako rodinný dom, ktorá prešla čiastočnou rekonštrukciou a stále sa pokračuje na jej zveľaďovaní. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a je ideálnym miestom pre milovníkov prírody, pokoja a tradičného vidieckeho života.

Nádherný pozemok s výmerou 585 m2 + 1466 m2- podiel majiteľa na susediacej parcele s celkovou výmerou 2618 m2.

Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza predsieň, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, chodba so vstupom do kuchyne, obývacej izby a samostatnej izby. Druhé nadzemné podlažie tvorí predsieň so vstupom do ďalších 3 izieb a priestor, ktorý je možné využiť na vybudovanie ďalšej kúpeľne s toaletou.

Pod domom sa nachádza pivnica s dvoma miestnosťami, ktorá ponúka dostatok úložného priestoru alebo možnosti využitia podľa vlastných predstáv.

Dom je napojený na vlastnú studňu, elektrinu a odpad je vedený do žumpy.

Táto nádherná lokalita Vás očarí už samotnou cestou k nehnuteľnosti. Okolitá príroda ponúka dychberúce výhľady, dostatok slnka, absolútny pokoj a množstvo turistických trás. Miesto je ideálne na rekreáciu, chalupárčenie, ale aj na celoročné bývanie pre tých, ktorí túžia po živote v lone prírody.

Ak Vás zaujíma naša nevšedná ponuka, neváhajte a kontaktujte: PaedDr. Mária Habčáková RSc., tel: 0903564094, mail: dejova@reality-rent.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
130 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1980

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Počet nadzemných podlaží:
2

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
1,300 m²

Zastavaná plocha:
80 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

PaedDr. Mária Habčáková, RSc.

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

Na Priekope 174 • 01001, Žilina
Celá ponuka spoločnosti

122,000 € 938 €/m²

Kontakt na predajcu

PaedDr. Mária Habčáková, RSc.

1. Reality Rent, s.r.o.