(Ju_lqKR_NXC) Aktualizovaný: 17. 05. 2026 1. publikácia: 05. 02. 2026

UNIKÁTNY BUNGALOV s vysokým stropom a priestranným pozemkom pripravený na nasťahovanie

Bottova ulica
Miloslavov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

370,000 € 3394 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
109 m²

Plocha pozemku:
606 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov s priestranným pozemkom o výmere 606 m2 v novej lokalite obce Alžbetin Dvor s kompletne dokončenou infraštruktúrou v pokojnej zabývanej štvrti s výbornou dostupnosťou.

Dom je aktuálne v poslednej fáze výstavby s možnosťou okamžitého dokončenia do štandardu/nadštandardu za doplatok.

(v galérii sa nachádza aktuálne foto + niektoré predcházajúce realizácie rovnakého typu bungalovu)

V CENE ŠTANDARDU:
- OPLOTENIE POZEMKU Z TROCH STRÁN PANELOVÝM PLOTOM
- TEPELNÉ ČERPADLO
- LAMINÁTOVÉ PARKETY, OBKLAD, DLAŽBA, SANITA - SPRCHOVÝ KÚT, VAŇA, INTERIÉROVÉ DVERE
- VYMALOVANIE DOMU
- ZÁMKOVÁ DLAŽBA PARKING + TERASA
- PREPRÍPRAVA NA EXTERIÉROVÉ PODOMIETKOVÉ ŽALÚŽIE, VIDEOVRÁTNIK, KLÍMA, KRB, ALARM, NABÍJANIE NA ELEKTROMOBIL

Cena v štandarde 395 000€ podľa vlastného výberu.

Výhody lokality:
- NOVÁ TICHÁ LOKALITA
- KOMPLETNÁ INFRAŠTRUKTÚRA
- OBČIANSKÁ VYBAVENOSŤ - ŠKÔLKA, FITNESS, REŠTAURÁCIA
- ASFALTOVÁ PRÍSTUPOVÁ CESTA
- DOPRAVNE SPOJENIE - 20 MIN. OD BA

Výhody domu:
- PRIESTRANNÝ POZEMOK VHODNÝ AJ NA UMIESTNENIE BAZÉNA
- TEPELNÉ ČERPADLO -ŠETRENIE NÁKLADOV
- PREDPRÍPRAVA NA KLIMATIZÁCIU, EXT. ŽALÚZIE, KRB

KOMORA V KUCHYNI
spolu užitková plocha 109 m2

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať:
Ing. MARTIN TOMKO
martin22tomko@gmail.com
0908 189 393
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
109 m²

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Rok výstavby:
2026

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet spální:
1

Počet kúpeľní:
1

Počet vonkajších parkovacích miest:
2

Energetický certifikát budovy:
A

Vykurovanie:
Tepelné čerpadlo, Krb

Plocha pozemku:
606 m²

Zastavaná plocha:
133 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Martin Tomko

BEAMAR s.r.o.

BEAMAR s.r.o.

Ľanová 10 • 82101, Bratislava-Ružinov (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

370,000 € 3394 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Martin Tomko

BEAMAR s.r.o.